Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Koleszban ott aludhat idegen?...

Koleszban ott aludhat idegen? Mondjuk egy barátnő?

Figyelt kérdés
A barátommal együtt vagyunk 3hete. Ő Balatonfüredi de Pesten koleszos. Koleszban ott tudok aludni a barátomnál? Nem tudom ez mennyire megengedett.
2011. jan. 3. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez kolifüggő. Egyik barátnőmnek kb ki-be kellett csekkolnia a portásnál, tök esélytelen volt, hogy bárki ottaludjon, de volt, akinél napokig ottvoltam, és senki nem kérdezte meg, ki vagyok.
2011. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Abszolút megengedett, az ELTE kolikban 500 Ft-ot fizetni kell éjszakánként, máshol nem tudom, hogy van ez. Persze egyeztetni kell a szobatársakkal, hogy őket zavarja-e.


Mi 4-en vagyunk egy szobában (lányok), az egyik csaj pasija többet van nálunk, mint otthon, minket pl. egyáltalán nem zavar.


Arra készülj fel, hogy az ágy kicsit szűkös, de legalább jó indok az összebújásra. :D

2011. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :D
2011. jan. 3. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!