Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mely közép sulik fektetnek...

Mely közép sulik fektetnek nagyob sulyt a környezetvédelemre töbit lent?

Figyelt kérdés
én zoológus akarok leni vagy legaláb vala mi ami az állatokal foglalkozik it nem az állat tenyésztésre ha nem a vadon élőkre gondolok na mindegy tudnátok segiteni tudtok olyan sulikat lehetőleg Fejér megyében ami nagy hangsulyt fektet a környezetvéelemre gondololtam az jó kezdés lene a zoológia felé ha ilyen helyre jelentkezek még csak 7-es vagyok de gondoltam nem aleg utcso pillanatban állok neki de nem nagyon találok egyetse SEGITSETEK LÉCI
2011. febr. 3. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Először a magyar nyelvre és a helyesírásra fektess nagy hangsúlyt a többire utána visszatérhetünk...
2011. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát, bár én nem oda járok, de szerintem a Bugát Pál lenne talán neked való, ha ez érdekel.
2011. febr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!