Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jár itt valaki a Nagy Lajos...

Jár itt valaki a Nagy Lajos gimibe? /Pécs/

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 17:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ott érettségiztem. Meg a húgom is. Ha ez segít:)
2011. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Segít mert oda szeretnék menni, csak egy kicsit félek is tőle! Nem is kicsit. Mikor végeztetek? Milyennek találtad az iskolát? Nagyon nehéz?
2011. jan. 13. 17:47
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem könnyű suli, de ha tanulsz, akkor simán el lehet végezni, nem kell belerokkanni. Ha mondjuk most kettes az átlagod, akkor azért ne erőltesd, de különben nem kell félned:)
2011. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Jaj ez aranyos!? Nem kettes az átlagom. Eddig mindig kitűnő voltam /most 8. félévben is az leszek/. Erős suliba járok:legalábbis az hírlik róla. De attól még be vagyok "tojva", már bocsánat a kifejezésért. Hallottam olyan rémhíreket, hogy simán lerontott egy ismerősöm ötösről. Jó ha megkapja majd a hármasát magyarból! Angolra szeretnék menni de bejelöltem az általános szakot is. Mit tudsz arról,hogy jellemzést kell írni saját magamról? Azt nekem kell vagy esetleg anyukámnak? Olyat is hallottam,hogy be kell menni a szülőnek mert őt is kikérdezik. Mi az amit nem szeretnének hallani?
2011. jan. 13. 18:07
 5/21 anonim ***** válasza:
A mi időnkben még nem kellett jellemzést írni, meg a szülőket sem kérdezték ki. Hogy mit nem szeretnének hallani? Hát nézd, ha jó suliba jársz, és tele vagy ötössel, akkor nem hiszem, hogy olyan dolgaid lennének, ami kizáró ok lenne. Meg jobb őszintének lenni, mert ha felvesznek, és aztán derül ki, hogy mégiscsak van valami gáz veled, akkor simán kirúghatnak. Mármint, nekem pl volt egy osztálytársam, aki sátánista cuccokban járt suliba, meg biztostűket szurkált a fülébe, na őt viszonylag rövid úton eltávolították. De - szerintem - elsősorban úgyis a jegyeidet nézik, ha emellé írsz pár jól csengő sort, akkor nyerő vagy:)
2011. jan. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Oké ezt értem. De ha túl jókat írok akkor nagyképűnek tűnök. Ami nem igaz mert soha nincs elég önbizalmam. Rosszakat meg nyilván nem ír az ember, mert akkor nem veszik fel. Mondjuk van egy bökkenő! Nem vagyok megkeresztelve, ami ugye itt baj. De a szüleim azt mondták mondjam az igazat:ami tényleg így is van nálunk. Többet ér ha én döntöm el, hogy mikor legyek megkeresztelve és miért? Minthogy születéskor kötelezően túl legyünk rajta. De ez nem zavar! Mármint az iskola ilyen irányú szellemisége. Pont ez az ami itt megtetszett, hogy nagyon normálisnak tűnnek a diákok.
2011. jan. 13. 18:24
 7/21 anonim ***** válasza:
Volt olyan osztálytársam, aki harmadikban vagy mikor keresztelkedett meg, szóval nem számított a felvételinél. Ez meg mondjuk egy szó indok, amit írtál. A szellemiséggel kapcsolatban meg, persze, van hittan, meg évfolyammise, de azért ne gondold, hogy apácák járnak oda. A diákok 90%ának a hittanóra végéig tart a vallásossága - annyi, hogy azért mégiscsak ott az a 10%, ami a többi suliban lényegesen kevesebb.
2011. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy "egy szó indok" amit írtam? Ezt, hogy érted?
2011. jan. 13. 18:31
 9/21 anonim ***** válasza:
Csak elírtam. Jó indok, nem szó indok :)
2011. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem indok így van. Anyukám meg van keresztelve mégsem hívő. Nem azt mondtam, hogy most én az leszek!? De tudom, hogy miért szeretném.
2011. jan. 13. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!