Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Janus, Babits és Nagy Lajos...

Janus, Babits és Nagy Lajos gimibe tanulók /Pécs/, milyen a sulitok?

Figyelt kérdés
Segítsetek mert nem igazán tudom, hogy melyiket válasszam? De kérlek ne csak annyit írjatok, hogy jó vagy rossz!
2010. febr. 26. 20:52
1 2
 1/11 anonim válasza:

Hm hát saját tapasztalatom nincs, viszont a testvérem a Nagy Lajosba járt azt hiszem vmi haladó németes osztályba. A lényeg: minden vágya az volt hogy ebbe az iskolába mehessen, kollégista akart lenni hű majd ilyen olyan jó lesz.A vége pedig az lett hogy gyűlölte ezt az iskolát, a nagy vallásosságot, az ostoba szabályrendszert...

Az osztálytársai nagyrészével jóba volt persze meg volt ott is az "elit" (az iskola is szivesen hangoztatja magáról hogy mennyire színvonalas gimnázium..haha önfényezés forever) szoval felvágos sznob kölyökböl is volt elég :)

A tanárok is igencsak érdekesek voltak, szüleim ahányszor elmentek értekezletre vagy fogadóórára mindig csak azt hangsúlyozták hogy miböl NEM jó, és hogy ez egy ELIT hely, ide a legjobbak kerülnek és itt tanulni kell ...

Mondjuk ez ugy 7-8 éve volt, nemtudom azota sokat változott e a helyzet ...

Azért remélem valamennyire segitettem :D

2010. febr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen én is hasonlókat tudok. Anyuék mondják, hogy jó erős gimi de tartanak ettől a vallásos dologtól. Pláne, hogy anyu-apu ateista. Én még ráadásul meg se vagyok keresztelve.
2010. febr. 28. 19:39
 3/11 anonim válasza:
Nemkéstél el egy kicsit az iskolavàlasztàssal?:D Màr a szòbelik is lezajlottak :S
2010. márc. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jövőre kell iskolát választanom ezért kérdezem már most. Mégiscsak jobban tudja az aki odajár!?
2010. márc. 3. 14:57
 5/11 anonim válasza:
Sztem nemtudja jobban egy olyan gyerek aki màr gimnàziumba jàr hogy mikor van a felvételi ... Stb..
2010. márc. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bocsi de én nem a felvételit kérdeztem hanem az iskolát! Talán így könnyebben döntök.
2010. márc. 3. 21:15
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Gyere a Janusba, tök zsííír, mindenki jófej, tanárok is, csak néhány órán paraszt (pl. Wéber)
2010. aug. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
szia,nem tudom,hogy aktuális-e még a kérdésed,de én a Babitsba járok,és tök jó... igaz egy erős gimi,de nem bunkók a tanárok. az osztályba is rendesek,meg úgy alapból jó :)
2010. szept. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
A Janusba ne menjél, tele van beképzelt, kövér emberekkel az egész...
2012. febr. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Jer az Janusba, Juhi bá mesteri óráira.
2012. febr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!