Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha bukik valaki félévkor...

Ha bukik valaki félévkor akkor átveszik másik iskolába?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha még tanköteles vagy,tehát általános iskolás vagy középiskolás,akkor muszáj lesz valahova átvenniük ,ha el akarsz menni az iskolából.

Valószinüleg egy "gyűjtőbe" kerülsz,aminek kétlem hogy a szinvonala túl magas lenne (és akkor még finoman fejeztem ki magam)

Az már egy másik kérdés,hogy elmenekülhetsz az egyesek előtt,de ha ennyire ostoba/lusta vagy akkor a másik iskolában is meg fogsz bukni.. vagy motsantól minden félévben iskolát váltasz? Az ilyenekből mint te nem lesz semmi

2011. jan. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak azért buktam meg mert nem szeretem azt a sulit és honvágyam van amugy 3-4-5 vagyok és csak azért rontottam le magam h apuék haza hozzanak és itt irasanak be suliba
2011. jan. 11. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nem valószínű, hogy azért mert rossz tanuló vagy el fognak hozni egy iskolából a szüleid, sőt még meg is fognak haragudni rád, hogy miért nem tanulsz..Minden gyerek utálja az iskolát, mégsem visznek minden gyereket ide-oda.. De bevallom én is próbálkoztam ezzel.. Az lett a vége, hogy jól leorntottam minden jegyem, persze maradtam ott haol voltam iskolában, aztán küzdhettem hogy érettségire három év alatt mindent bepótoljak és kijavítsak.. Azóta is átkozom magam az akkori hülyeségem miatt ha csak visszagondolok mennyit szenvedtem a javítással és persze azzal, hogy utána lemossam magamról azt az előítéletet, hogy lusta és buta vagyok..
2011. jan. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jajj a kérdés főtémájára válaszolva pedig igen átvesznek,de csak alacsonyabb színvonalú iskolába és osztályba..Én ilyen osztályba jártam.. Voltak ott drogosoktól elkezdve a melegekig mindenféle emberek és az életkor 12. osztályban pl 17-22 ig terjedt annyi halmozottan bukott ember járt oda.. "Jó buli lesz..Szerintem megéri ezzel zsarolni a szüleidet csak mert neked nem tetszik valami.."
2011. jan. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!