Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha most lennél 8. -os merre...

Ha most lennél 8. -os merre mennél tovább?

Figyelt kérdés
Milyen szakra mennél ha most lennél nyolcadikos?
2011. jan. 11. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ugyanígy kereskedelmi iskolába mennék, csak nem választanám az 5 éves képzést. (Nyelvi specializáló.)
2011. jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

ugyanúgy informatikára mennék, mint most vagyok, csak olyan iskolába, ami két tannyelvű is emelt informatika mellett. : )

most 10.-es vagyok és informatika szakos szakközépbe, de csak angolt tanulok. elférne mellette még esetleg egy olasz is, mert az a nyelv tetszik nagyon, de nálunk nem tanítják. : ( német meg nem jön be, de ha akarnám se tudnám tanulni, mivel osztálybontás van és amikor nekünk angol van, akkor németeseknek szakmai, és amikor németeseknek német, akkor nekünk szakmai...szóval ütközne. : ( külön óra pedig napi 8 (pénteken 6) óra mellé + heti 2 karate edzés mellé nem fér el. : (

2011. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

utolsó bocsi :D, de hova jársz?


egyébként én olasz kéttanos vagyok de megbántam hogy ide jöttem. úgyhogy most inkább valami info felé kacsintgatnék.:D lehet, hogy át is megyek:D

2011. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hát én kéttannyelvűbe mennék(angol vagy német esetleg spanyol)
2011. jan. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bárhova, csak nem oda, ahol most vagyok.
2011. jan. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ugyanoda ahova jártam, csak most ott is maradnék...
2011. jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ugyanide. Német-magyar kéttanos szakra jártam. Nem cserélném el semmire a német tudásom, ami nem csak egy sima német tudás, elég gazdag szakszókincset is sikerült szereznem, és felsőfokú nyelvvizsgát is. Mindezt a sulinak köszönhetem, és persze annak, hogy tanultam.
2011. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ugyanide. 11. osztályos vagyok, biosz-kémia fakos. tolna megyében ez az egyik legjobb suli, sok személyes figyelmet kapunk, a suli és a kolesz is nagyon szép :)
2011. jan. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hm, érdekes kérdés.

Engem két dolog érdekelt mindig, a vasúti közlekedés és az elektronika.

Suliválasztásnál elektronika felé mentem, de nagyon vaciláltam az akkori Mechwarton ott vasutat tanultam volna. Végül eletronikára mentem. Szerettem a gyakorlati részét, de az elméletet nem. Végül leérettségiztem belőle, de mintha a fogamat húzták volna a végére.

Azóta egyetemre közlekedésmérnökire mentem, elvégeztem, és a vasútnál dolgozom azóta is.


Félig megbántam a középiskolát félig nem. Félig igen, mert nem azzal foglalkozom az életben, félig pedig nem, mert a mechwartból nem lett volna egyetemi felvételim, illetve időközben be is zárták...


Tehát a kérdésre nem tudok felelni egyik fele azt mondja valami közlekedésre mennék, másik meg azt, hogy pesten nincs színvonalas vasúti középsuli...

2011. jan. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szent lászló gimnázium, olasz kéttannyelvű, mint ahogy most is :D
2011. jan. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!