Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 8. -osok ti hova mentek...

8. -osok ti hova mentek tovább tanulni?

Figyelt kérdés
Jah(Főleg a Bács-kisun megyeiek érdekelnek4 de jöhetnke a tobbiek válaszai is én Bácskiskuni vagyok és Halasra a Szilády gimibe akarok menni talán Reál faktra
2011. jan. 10. 17:24
 1/3 anonim válasza:
Szia!igaz,h nem 8.-os vagyok,de erősen ajánlom az én volt sulimat,Kecskeméten az Áfeosz-t.Igaz,h alapítványi suli,de ha elvégzed,bárhol megállod a helyed (tapasztalat!).Nyelvben is erős,én tavaly végeztem az 5 éves német tagozaton.
2011. jan. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igazság szerint még van egy évem hátra , de nagyon szeretnék Bátorkeszire menni :) :D
2011. jan. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Cintii válasza:
Hát én most vagyok nyolcadikos, és első helyen az Apáczai csere János gimnáziumot jelölöm meg Pécsen, méghozzá a német szakot, de van még angol szak is, de akit érdekel az meg tudja nézni a suli honlapján.ezen kívül még a III. Béla gimit jelölöm meg baján, itt humán vagy reál szak van. végül pedig a kalocsai Szent István gimit jelölöm meg.
2011. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!