Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan, aki a szegedi...

Van itt olyan, aki a szegedi egyetemre megy tovább tanulni, ha igen, akkor ti, találtatok már albérletet, és kivel mentek, ill. hol találtatok albérlő társat?

Figyelt kérdés
mármint az az igazság, hogy én is odafogok menni, de senki nem megy oda az osztályomból, szóval így nehéz találni, olyat akivel mondjuk kivennék egy két szobás lakást, tudom, hogy vannak olyanok is akik keresnek így látatlanba... de így most kíváncsi vagyok
2011. júl. 7. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szegedre megyek, egyik osztálytársammal, albérletet én még nem kerestem, de vannak ismeröseink, úgyhogy valseg fogunk találni, de szernecse nekünk csak az osztályból vagy 10-en megyünk, tehát van bőven válogatni való személy. Amúgy ha már kiderült, h felvettek, akkor fórumokon tudsz keresni albérlet társat
2011. júl. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hmm, hát neked akkor jó, mi vagy 30-an voltunk egy osztályban, de egyedül én jelentkeztem oda :....:D:D:D
2011. júl. 7. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom, nem igazán válasz, de ha keresel albit, én tudok egyet, ami augusztustól kiadó lesz! Szerintem egy embernek ideális, de ketten is megférnek. Ha érdekel (vagy bárkit, aki idenéz...), küldj egy emailt!
2011. júl. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia , írtam egy emailt
2011. júl. 7. 19:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyedül élek
2021. márc. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!