Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova mentek tanulni? Melyik...

Hova mentek tanulni? Melyik egyetemre? Milyen karra?

Figyelt kérdés
Minden érdekel
2010. jan. 6. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt így nagyon el lehet dönteni...

Gazdaság, műszaki, informatika ami manapság jó.

Társadalom, jog amivel sz*rt sem érsz.

2010. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

előző válaszoló: azt kérdezte, hogy TE hova mész tanulni...


válaszom: HALVÁNY FOGALMAM SINCS. Kinézek egy kart, akkor utánaolvasok, és rájövök, hogy valójában semmire sem jó. Fogalmam sincs, teljesen kikészültem ettől az egésztől...

2010. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ELTE-BTK germanisztika

Igaz, hogy a szakot nem kérdezted, de én azért leírtam. :)

2010. jan. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem értem miért képzeli magát mindenki piackutatónak, a mérnöki szakokon(építészt kivéve ott "csak" a rajz kemény), + az infón brutális matek van, 95%os emelt matekkal mentem oda, szeptember óta tanulok naponta és még így is lesz olyan tárgyam, ami nem lesz meg. Oda menjen mindenki, ami érdekli is, nálunk még az is könnyen elvérzik, aki szorgalmas is+ másnak nem tudja magát elképzelni. Mindenkinek jó választást!
2010. jan. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy jó barátom pont ebben a szakmában dolgozik. Van rálátása, hidd el. Mérnökivel, reállal, infóval jól el lehet helyezkedni... Ennyit erről.
2010. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, 1 jó barátod.:D

Nálunk csak én, a bátyám, a szüleim, meg úgy pár száz ismerősöm az évfolyamomból.:)

2010. jan. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, szóval szerintem is el lehet, DE nem akárkinek, azt hiszed itt elbondolgul egy olyan, aki utálja a matekot? Már pedig sajnos Magyarország bölcsészország.:)
2010. jan. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Viszont egy mérnöki, informatikus, reálos diplomával külföldön is elfogsz helyezkedni. Még egy jogival egyáltalán nem. Bölcsésszel sem annyira.


Amúgy azért mert mindenki bölcsésznek, mert az könnyebb.

A matekkal meg kell szenvedni, de legalább lesz állásod meg kereseted.

2010. jan. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha most hirtelen mindenki mérnöknek megy, akkor az is telített lesz, ennyi ember sehová se kell.:)

Idén sokan megfogják rohamozni a mérnökit(na nem azért mert annyian oda valók, fele úgyis kiesik az első évben, olyan matek van, amiről álmodni se mertek, nem ilyen kis matek fakt meg ilyen, pláne aki olyanra se járt..) ezért emelkedni fognak a ponthatárok, jogra meg szépen beslisszannak. Igen, lehet el tudsz helyezkedni, de informatika, meg mérnöki tudományok...folyamatosan művelni kell magad, aki nem szereti, amit csinál, annak meszeltek.

2010. jan. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!