Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha magántanuló leszek, akkor...

Ha magántanuló leszek, akkor csak negyedévente kapok jegyet?

Figyelt kérdés
Ha magántanuló vagyok és órán vagyok, akkor nem felelhetek vagy írhatok a többiekkel?
2011. jan. 4. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:

akkor a többiek körberöhögnek az osztályban, mert szétfolynak az irigységtől.


amúgy meg minek jársz be?

2011. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most azért járok be, mert még nem vagyok magántanuló.

Azon múlik, hogy lehet e több jegyem. Ha igen, akkor szerintem az leszek. Ha nem, akkor nem... :/ Túl stresszes nekem az, hogy negyedévente 1 lapra tegyek mindent.

2011. jan. 4. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:
magántanuló évente kap egy jegyet, az osztályozó vizsgán, tárgyanként.
2011. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha órán van és kéri, hogy felelhessen vagy írhasson akkor se lehet? :/
2011. jan. 4. 19:12
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk volt két magántanuló, és ők néha-néha bejártak órákra, írtak dolgozatokat is, meg feleltek is, hogy legyen x jegyük, mert akkor nem kellett vizsgázniuk félévkor meg évvégén. máshol nem tudom, hogy van ez.
2011. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tényleg? =D Az tök jó!

Nekem anno volt magántanulós osztálytársam, de ő általában csak negyedévente járt be. Vagy nagyon ritkán, ha valami dolga volt a tanárokkal.

Most is van 2 magántanuló nálunk, de náluk nem tudom hogyan van :/ Őket még nem láttam...

2011. jan. 4. 19:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!