Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 21 évesen beiratkozhatom egy...

Bibi05 kérdése:

21 évesen beiratkozhatom egy gimnázium vagy egy szakkozép iskolába, mint magántanulo?

Figyelt kérdés
Esetleg szakmunkásba? Hogyan lehet jelentkezni és ha lehet akkor meddig lehet? Kulonbozeti vizsgával léphetek feljebb? (szakmunkásban 2. évben magántanulo voltam, de nincs meg az évzáro vizsgám, ezt potolhatom és csinálhatom a 3.at?)
2011. jún. 3. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
azt hiszem levelezőn csak 11.-12.et kell elvégezned
2011. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ennyi idősen esti tagozatra menj. én is ott végeztem gimnáziumba. ugyanígy 21 évesen iratkoztam be tizedikbe.
2011. jún. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat, de nekem csak a levelezo johet szoba, mert az élettársammal spanyolországban élunk, miután el kellett jonnom otthonrol.
2011. jún. 4. 19:21
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem megvan a 10 osztályom + elorehozott érettségim németbol. szoval tudnám ott folytatnio ahol abbahagytam?
2011. jún. 4. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!