Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Teljesen elcsüggedtem, szerint...

Teljesen elcsüggedtem, szerintetek sincs esélyem?

Figyelt kérdés

Mindjárt itt a felvételi, elég sokat gyakorlok rá, de a matek nagyon nem megy. A magyart képes vagyok 40 pontosra is megírni, de a jegyeim...


A Gundel Károly 04-es, 05-ös tagozatait szeretném megjelölni. Ötödikes korom óta ide készülök de nem vagyok valami jó tanuló. Töriből jeles, magyarból remélem megadják a négyest, angol jeles (bár még csak két éve tanulom heti két órában), német hármas, matek hármas, irodalom hármas, tesi négyes, bár az utóbbit nem számolom az átlaghoz.


Ha az angol tagozatra szeretnék jelentkezni, az átlagom 4-es lenne. Ha a németre, akkor 3,6. Német nemzetiségi iskolába járok, óvodás korom óta tanulok német nyelvet, elég jó vagyok belőle, sok az ötösöm, de a témazárók viszik le a jegyeim.


/tavalyi átlagom 3,6 vagy 3,7 (?)/


Szeretek sportolni (főleg kosárlabda, kézilabda), jól rajzolok, elég eleven vagyok. De a német tanárom leminősített, hogy 'szar vagyok és ilyen átlaggal még a Giorgio-ba sem vennének fel'


Ha megírom a magyar felvételit minimum 35 pontosra, a matekot pedig minimum 30 pontosra (NEHÉZ LESZ!), lenne ide esélyem? Tulajdonképp cukrásznak készülök és más szakma nem érdekel! Gimibe sincs esélyem.


Persze nem csak a német tanárom oltja bennem a lelket de tényleg ennyire hülye lennék ide jelentkezni??


2011. jan. 2. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát cukrásznak felvesznek annak nem nehéz bekerülni.
2011. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!