Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegeden Tömörkény jó suli?...

Szegeden Tömörkény jó suli? Aki odajár, szereti? (gimnáziumi rész)

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Melyik tagozatra akarsz menni?
2010. dec. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én grafikusként ott végezteml. Nekem örömteli volt oda járni.
2010. dec. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Speciális angol tagozatra. Azért kérdezem, mert teljesen más ott a művészeti részbe, meg a gimnáziumi osztályokba járni.
2010. dec. 23. 12:29
 4/11 anonim ***** válasza:

Én tudom, 3. éve vagyok itt :)

Én magát a sulit, a légkört szeretem.

A spec. angol az elég jó szerintem. Persze, mint mindenhol nagyon függni fog az osztálytól és a tanároktól majd. Vannak azért elég szigorú tanárok és a másik végletre is van példa..

Nyugodtan kérdezz, ha bármire kíváncsi vagy.

2010. dec. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi:)

Hát elsősorban azt nem tudom eldönteni, hogy a Deákba, vagy ide a Tömörkénybe menjek.. Azt hallottam, hogy a töm. az erősebb, de persze ez olyan, hogy mindenki mond mindent, és sose lehet tudni.

Vannak deákos és tömörkényes ismerőseim is, és azt mondják, hogy a deákban sokkal pezsgőbb a diákélet,meg jobb a légkör,stb..

Viszont szerintem a tömörkény sem rossz ebből a szempontból. Egyik ismerősöm odajárt, és egy börtönhöz hasonlította az iskolát, mert nagyon szigorú tanárai vannak, és mert még énekre meg rajzra is tanulni kell.

2010. dec. 23. 12:48
 6/11 A kérdező kommentje:
Tehát nehéz a döntés, mert sok az ellentmondás...
2010. dec. 23. 12:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig a Deák erősebb és tanulósabb. Legalábbis én ismerőseimen azt látom, hogy sokkal többet szenvednek, mint én. Bár azért nekem is elég sokat kell tanulni.

Énekre azért nem kell tanulni, néha ha dogát írunk, akkor azt kipuskázzuk:D Rajzra viszont szinte minden órára van valami házi ( rajzolni kell vagy netről egy életrajzot leírni), de hidd el ez a legkevesebb. A rajz tanár meg nagyon jó fej :).

A légkör meg szerintem jó. Van elég sok program, verseny, amin részt lehet venni, ha van kedved.

2010. dec. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:) És melyik tagozatra jársz?
2010. dec. 23. 12:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Vannak szigorúbb tanárok ez igaz, de ez csak arra ösztönöz, hogy többet tanulj , szóval ez nem negatívum szerintem. Nekem a kémia tanárom volt elég követelős, de egyben nagyon korrekt is volt. Nálunk talán a töritanár felhozatal az elég borzasztó:S Tavaly egy bolond nő tanított, nagyon megutáltam őt meg a törit is. Idén viszont egy normális, bár elég követelős tanárunk van, viszont azt mondják, hogy vele simán le tudunk érettségizni. Minden tantárgyból vannak szigorúbb és lazább tanárok is ,de azért nem börtön :D
2010. dec. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Általánosra, de nekünk az osztályközösségünk sajnos nagyon rossz, így ennyiből én nem szeretem a gimit. Pedig egyébként nem lenne vele semmi bajom.
2010. dec. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!