Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vizsgán (teszt) kevés tanuláss...

Vizsgán (teszt) kevés tanulással is átlehet menni?

Figyelt kérdés
Holnap vizsga, és inkább csak olvasgattam az anyagot, egyszerűen nem bírom bemagolni... Teszt lesz. A tanár rendes.
2010. dec. 16. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
tesztkérdések fajtájától függ, nekem egyszer volt egy olyan tanárom, hogy egyszerűen annyira az én hullámhosszomon gondolkodott, hogy tudtam ,hogy mik lesznek a kérdések. Nem vicc. Egyszer leírtam előre a kérdéseket zh előtt a egy papírra, odaadtam a barátnőmnek és a végén a 8 kérdésből 7 stimmelt. Egyszer olvastam el mindig az anyagot csak és 5-öst kaptam. Egy másik tanárnál viszont ez semmit nem ért.
2010. dec. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sok mindentől függ... pl mennyire fontos a tantárgy. Az én egyik tanárom teszt jellegű ZH-kban is tud olyat adni, hogy a kérdést sem érted, nem hogy válaszolni is tudj. Ha ki akar tolni veletek, akkor ki is tud, bármennyit is készülsz, ha nem, akkor talán elég lehet ha csak olvasgatod, de ha nem ismered ilyen téren, én azért tanulgatnék kicsit jobban a helyedben, nehogy kellemetlen meglepetés érjen!
2010. dec. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

tesztes vizsgán 0 tanulással is át lehet menni, ha szerencsés vagy, viszont közepes mennyiségű tanulással is megbukhatsz. Fel lehet tenni úgy a kérdést, hogy minden szó ismerős benne, csak épp nem tartoznak össze, és aki átnézegette az anyagot, az ilyenkor nagyobb eséllyel bukja be, mint aki bele se nézett. De azért olvasgasd szorgalmasan.

Milyen tárgy?

2010. dec. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Filozófia:) Kötelező tantárgy, ezt a tanár is tudja, szóval nem olyan "fontos"
2010. dec. 16. 18:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, ha nagyon okos vagy, és rádragad az anyag, és nagyon figyeltél az órán.

Minden más esetben tanuljál.

2010. dec. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez a baj a mai vilaggal. Mindenki azon filozik, hogy lehetne a leheto legkevesebb tanulassal megfelelni a vizsgakon. Attol meg, hogy kettessel atcsuszol, nem azt jelenti, hogy tudod is amit tudnod kene. Tanulj egy kicsit tobbet,mint amennyit racionalis keretek kozt szuksegesnek erzel.:)
2011. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!