Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pázmány vagy Károli? (Jog)

Pázmány vagy Károli? (Jog)

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni. A Pázmány jobban tetszett, jobban érződik az egyetemi hangulat, a Károlinak meg olyan középsulis 'fílingje van. Viszont utóbbiban tetszik, hogy kevesebben járnak oda, valószínűleg jobban megismernek a tanárok, segítenek, stb. Közlekedés szintén a Károli felé billent, mert Káposztásmegyeren lakom. Ahogy utána olvasgattam, mindkettő színvonalas egyetem.

A P.-on nagyon tetszett a nyílt nap, az előadás is, elégedett voltam, az épület is nagyon tetszett, a K-val viszont nem voltam kinyúlva. Tudom, hogy ezek a legkevesebb dolgok, a lényeg az oktatás minősége, de már annyit rágódtam rajta, és még mindig nem tudtam dönteni. :(


2010. dec. 12. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
A Károlinak folyamatosan akkreditációs gondjai vannak, a Pázmány viszont kezd feljönni. De mindegy hol végzel, az számít hogy hogyan. Ismerek kiváló károlis, pázmányos, eltés, győri, szegedi jogászt is - summást, cum laudést, ritést is; pocsékokat ugyanúgy.
2010. dec. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
hát leginkább ELTE, de ha már mindenképp ezek közül kell választani, akkor Pázmány.
2010. dec. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ELTE-re szeretnék én is menni, csak nem biztos, hogy bejutok. :(
2010. dec. 12. 13:08
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor még két pont a Pázmánynak. :)
2010. dec. 12. 13:08
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Pázmányon vért fogsz fosni, azt mondják.
2010. dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az nem érdekel, mert szorgalmas vagyok, nagyon tanulós. Ennyi erővel a többin is... :D
2010. dec. 12. 17:21
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Hagyjuk már, Pázmány jog egy vicc. Szét lehet puskázni minden zh-t. De mindegy is, annyit ér az a diploma. Tanulj csak szorgalmasan, hogy bekerülj az ELTÉ-re.

üdv

2010. dec. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó, Te meglehetősen sötét vagy. :)
2010. dec. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Üdv.


Én a Pázmányra járok jogra. Az ELTE jog és Pázmány jogi karán is vannak tanárok akik mindkét helyen tanítanak.


Emelett a Pázmány nagy hangsúlyt fektet, a pénzügy jog, nemzetközi jog, és környezet jogi stúdiumok oktatására.


Első éves vagyok, ez az egyetem nem feltétlenül könnyebb mint az Elte. Ugyan úgy megkövetelnek, nem is kicsit.


Ha többet akarsz megtudni akkor csere ki jan 20-21.én az Educatio kiállításra és keress minket meg. Ott minden információt megtudhatsz!

2011. jan. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!