Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csinálhatnak olyat a tanárok...

Csinálhatnak olyat a tanárok egy iskolában hogy 1-2 gyerekre rászállnak, mindig őket feleltetik, őket szivatják megalázzák?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 12:15
 1/4 anonim válasza:
77%
elvileg igen.amikor mi másodikosak voltunk,volt h nem engedte időben haza,utána a második nyakasnál amit kapott a gyerek átirattam másik suliba.azóta is emlegeti milyen jó döntést hoztam.nem csináltam botrányt,szépen áriradtam,az utcán küldtem el a k...a....ba a tanárnőt,mikor csak ő hallotta. magánéleti gondja voltak a férjével...és ott vezette le
2010. dec. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Igen.Bár egy tanárnak pártatlannak kéne lennie,de minden tanárnak vannak kedvencei,és vannak olyan diákjai akiket ki nem áll..Ők is emberek és ugyanúgy viselkednek mint bárki,csak ők a munkájukba is beleviszik..De megtehetik..

Mindig is volt ilyen helyzet,és mindig is lesz..

2010. dec. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem csinálhatnak,de megteszik!!!!Ez már nagyobb divat mint a tanár verés.Ugyanolyan szigorúan kéne ezt is büntetni mint a tanár verést.
2010. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a legtöbb esetben ha ilyen történik, van oka h miért pont azt szívatja akit. Nem egy olyat fognak folyton feleltetni büntetésből aki normálisan viselkedik, hanem aki zavarja a többieket, tiszteletlen vagy egyszerűen egy f@sz. A szülő nem láthatja h mi folyik az osztályban uh nem tudja objektívan megítélni h mi jogos és mi nem, természetes, h a saját kicsi fia pártját fogja fogni.

A tanárok pedig sajnos nem tudnak máshogy büntetni, mert már nincs joguk semmihez, sok diák nem tiszteli őket.

Különben a folyamatos feleltetés csak addig jó büntetés amíg a gyerek nem készül órára, mert ha igen akkor simán kap egy 4-est vagy egy 5-öst és kész.

(amiket leírtam, az az átlageset, biztos van olyan is amikor a tanár a szemét)

2010. dec. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!