Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan aki magántanuló?

Van itt olyan aki magántanuló?

Figyelt kérdés
Ti hogyan oldjátok meg a felkészülést?
2010. nov. 29. 08:39
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
betegség miatt, meg a betegségem miatt nagyon sokat hiányzok, sokat kell járnom vizsgálatokra :/ :)
2010. nov. 29. 09:47
 12/23 anonim ***** válasza:
Hát igen, nálam is ez a helyzet
2010. nov. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
:)
2010. nov. 29. 10:03
 14/23 anonim ***** válasza:
És te milyen gyakran jársz be? Bocsi hogy állandóan kérdezgetek, csak nem ismerek egy magántanulót sem, és érdekel hogy másoknak milyen.
2010. nov. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Nyugodtan kérdezhetsz. :) Nembaj. :) Hát mivel én csak pénetek óta vagyok magántanuló, eddig ugyahogy jártam rendesen suliba, már amikor tudtam. De így még magamsem tudom, hogy lesz. Én ugy akarom amugy hogy bejárok dolgozatokat írni és összeszedek 3-4 jegyet és majd félévkor meg évvégén nem kell vizsgáznom. :)

Most is megyek be nemsokára dolgozatot írni. Remélem sikerül mert elég sokat tanultam. :D

És te? Te févévkor vizsgázol, vagy te hogy csinálod?:)

2010. nov. 29. 10:27
 16/23 anonim ***** válasza:
én nem tanuló vagyok, hanem van 2 magántanuló diákom, akik baszolút magán úton, azaz külön tanárokkal oldják meg mindig a felkészülsét a vizsgákra, mert egyik élsport miatt nem tud mejárni órákra, másik meg betegség miatt, de eddig nem volt gond, szerintem menni fog az, de ha van 1-2 osztálytárs, akitől szerezhetsz olykor infót, az persze csak jól jöhet
2010. nov. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Igen, bár nekem is vannak már jegyeim, szóval lehet hogy nem kell mindenből. Meg tudod nekem már nem kell tanulni matekot meg törit, meg ilyesmit. Nekem ez egy OKJ-s képzés. Tehát sokkal könnyebb mintha még én is középsulis lennék. Az a gond hogy én nem tudok bejárni sűrűn, ezért muszály félévkor vizsgáznom :(. De mind1. Sok sikert a dolgozatodhoz! És amúgy milyen betegséged van?
2010. nov. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Én is betegség miatt nem járok be.


A 2. válaszoló voltam.

2010. nov. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Értem. :)

Hát vesebeteg vagyok.

És neked milyen betegséged van? (ha nem gond h megkérdezem :) )

2010. nov. 29. 10:52
 20/23 anonim ***** válasza:
Nekem emésztési gondjaim vannak. Vékonybél betegségem van, és emiatt állandóan rosszul vagyok, stb.Járok vizsgálatokra is. Nagyon sokat hiányoztam, és emiatt lettem magántanuló.
2010. nov. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!