Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kémia, a mérnöki karokon?...

Kémia, a mérnöki karokon? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Élelmiszer mérnökin (pl. BCE-n) mennyire nehéz a kémia?

4-es voltam belőle, számolgatással voltak kisebb problémáim.

Így felejtős?:)


2010. nov. 28. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:

dehogy :DD


az én legjobb év végi jegyem kémiából 4-es, de inkább 3-as voltam, és idén végzek élelmiszermérnökin (BCE) :D


nem mondom, hogy egyszerű a kémia, de tanulható, és sokat segítenek egymásnak a szaktársak, legalábbis nálunk így volt :)

2010. nov. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

na végre vki, aki nem vette el a kedvem:D


tudnál egy kicsit bővebben írni a karról?:)

felvi.hu-n igen kevés infót találtam róla, ismerősöm sincs, aki oda járna :(

matek nehéz?


köszi:)

2010. nov. 29. 10:42
 3/5 anonim ***** válasza:

BCe-n a szervetlen kémia könnyű,aranyos a Szatura tanárnő. Jól tanit és sokat számoltat. DE megtanulható. S a zh-k elött van alapozó kémia. ha azon mind3an akkor 59s,ha 2ön 4es,ha 1en ott vagy akkor 3ast ad rá! S ez összesen 3*2óra a zh elötti nap...


Szerves: rohadt nehéz volt nekem,soha nem szerettem a Szerves kémiát.Kosáry tnő is aranyos,de szigorú.Teleirja a táblát... S lefáraszt agyilag.Hozzá popsi kell!


Biokémia: ez is szerves,érdekesebb nekem. S jófej a tnő:) S ebből van gyakszi is...


Fizikai kémia.Ez inkább fizikás,de nem olyan izgalmas,meg nekem nem volt szimpi a pasi aki tartotta.(leilik l.)


Én is 4s voltam,a szervetlent könnyen metn,szerves... elaludtam az órákon mert olyan hosszu volt..

Lehetne még róla irni..

A matek az huzós nagyon.De nagyon jó suli:) 25L

2010. dec. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a bővebb információt!:))

Most már biztos, h ezt is bejelölöm.

Esetleg, ha ezt még olvasod, a koleszről tudsz vmit?:)

2010. dec. 30. 16:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos nem tudok a koliról semmit csak annyit hogy az első évben Törökbálinton kell lenni,utána lehet a pestibe jelentkezni. Ha gondolod irj a köv linken lévő csajnak! Ő volt az évfolyamfelelősünk! [link] Ő fog tudni segiteni:)
2010. dec. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!