Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szakra mehetek ha van...

Milyen szakra mehetek ha van szemüvegem?

Figyelt kérdés
Milyen szakra jelentkezhetek a ZMNE-en ha van szemüvegem(-1.5)?
2010. nov. 23. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A felvételi okmányon kell lenni olyan információnak, ami arra szolgál, ha problémád van kérdezhetsz.A szemüveges állapotodra minél előbb kérdezz rá, u.is a fiamnál is a legutolsó ellenőrzésnél jöttek rá, hogy a tolerancián kivül volt és igy függetlenül a felvételi eredménytől eltanácsolták.Egyébként valószinü van olyan fegyvernem, ahol a szemüveg nem probléma.Tehát pontositani kell vagy rá kell kérdezni a dologra,mert csalódás lesz a végén. Sok sikert.
2010. nov. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
műszaki tiszt például simán lehetsz szemüveggel is.
2010. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem csak élvonalban harcolók tanulnak ott, nem tudom pontosan, milyen szakok vannak, de biztos van olyan is, amit el lehet végezni szemüveggel is. Öcsém is említett pár éve egy ilyent (akkor ő még hordott szemüveget, azóta tökéletesen lát), de nem emlékszem pontosan, melyik, meg azóta változhatott. Szerintem kérdezz rá a tanulmányi osztályon.
2010. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget mind a hármótoknak ment egy zöld kéz:D


utolsónak:mit csinált hogy teljesen megjavult a szeme?

2010. nov. 24. 15:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal nem volt erős a szemüvege
2010. nov. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
- 1 dioptriás szemüveget kapott, hogy mit csinált, nem tudom, szerintem semmi tudatosat, csak már egy idő után nem kellett, a minuszosok valamiért javulnak idővel (anyukám szeme is javult, csak az övé lassabban), még megtartotta azért a szemüvegét, hogy nem kell hordania, mert vannak helyzetek, amikor mégis felveszi, amikor pl. nagyon fáradt, de nem fekhet le aludni, és elfáradnak a szemizmok. Nekem is egyre kevésbé kell a szemüveg, itthon nem is hordom, csak utcán meg munkában, amikor jobban kell koncentrálni, de pl. BKV-n olvasáshoz leveszem (pláne ebben a hűvös időben, csak bepárásodik).
2010. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!