Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pszichológus szeretnék lenni....

Pszichológus szeretnék lenni. Hogyan tovább? 10-es lány.

Figyelt kérdés

Ha pszichológusnak készülök, melyik fakto(ka)t válasszam?

Előre is köszönöm, 16/L.


2010. nov. 21. 17:05
 1/7 anonim válasza:

Ez a kérdés engem is érdekel:)

Bocsi, hogy nem tudtam segíteni:))

2010. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Hát ,ööööö
2010. nov. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fiatalok, tessék már megtanulni az internethasználatot, higyjétek el, nagy szükségetek lesz rá a jövőben. Lehet böngészni a felvit is, bár ott valószínűleg csak a februárban induló képzések követelményeit találjátok meg (a pszichológia pedig tudtommal nem ilyen).

Ez azonban nem mentesít a keresők használata alól.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

2010. nov. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kerestem itt gyakorikerdesek.hu-n is, illetve neten is megpróbáltam, de egyszerűen olyan felnőtt nyelven írtak mindent, hogy nem értettem a lényeget.

Kedves utolsó válaszoló hidd el, hogy nem tennék fel itt kérdést, ha nem találom az interneten a választ.

Egyébként nagyon köszönöm!!

2010. nov. 21. 19:11
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket, megnéztem, de ott a kérdező tett fel egyik kommentjében egy kérdést, miszerint a magyar nem-e lenne jó faktnak pszichológiához.

Erre nem kapott választ, ezért én itt feltenném újra.

2010. nov. 21. 19:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Felvételi tárgyak: magyar, matek, töri, nyelv, biológia.
2010. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. nov. 22. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!