Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME VBK-ra robotok járnak,...

BME VBK-ra robotok járnak, vagy a felvi.hu a shit?

Figyelt kérdés
Kiszámoltam, felvi.hu-n, hogy hány pontom lenne, ha angol felsőfokú nyelvvizsgám meglenne, összes érettségim 90%os lenne minimum kémia emelttel, és összes felvitárgyból 5ös lennék. És így is 400 jött ki. Robotok járnak oda, vagy ez a felvi pont hu a SHIT?Nemértem...
2010. nov. 16. 18:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Te szerintem valamit nagyon elszámoltál. Ha minden felvételi tárgyból ötös vagy (100 pont) és megírsz 5 érettségit 90 %-ra (90 pont) akkor eddig lenne 190 pontod.

Aztán a két felvételi tárgyad is 90%-os, és akkor az 180.

Aztán ott van a 80 pluszpontod az emelttel és a felsőfokúval. Ez 450, nem 400, vagy én értettem valamit rosszul.

2010. nov. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát ez fasza, én pont most számoltam ki ott, ezek szerint nem is jó??
2010. nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem értem miért mi vagyunk a gyökerek, mikor te vagy hülye ahhoz, hogy kiszámold a pontjaid. ...
2010. nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

értem.

utolsó, három nyomós okom van rá, HÁT MERT CSAK.

2010. nov. 17. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!