Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Cleverbot.com-on igazi emberek...

Cleverbot.com-on igazi emberekkel lehet beszélni vagy azok robotok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
egy robot csak
2011. júl. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olyan hülye igazi ember nem lehet. :)
2011. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

azért a "csak egy robot" elég túlzás, azért nem rossz kis kreálmány. :D

Elég sok helyen olvastam, hogy kamu, meg emberekkel beszélsz, stb. Na azért ha nem is mindig, de általában tudja kezelni a nyelvváltásokat, erre szerintem egy ember nem lenne képes. :D

2011. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem kell túlreagálni, mert tényleg csak egy kreatív tanuló robot! Amit írnak neki szlengeket, azokat is megjegyzi és egy idő után megtanulja, hogy mikor, milyen szövegkörnyezetbe, milyen kérdésekre lehet az válasz. Szóval CSAK EGY ROBOT!
2011. júl. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Áh értem. Igazából tegnap hallottam róla, kipróbáltam és tök igazinak tünt, de mindig veszekedni akar.Néha ott irja,h kabd be meg ilyenek xDDD
2011. júl. 28. 16:19
 6/8 anonim ***** válasza:
mert ezt írták neki a felhasználók és megjegyezte, aztán visszaadta neked. Ő nem tudja, hogy csúnyát írt, csak illik a szövegkörnyezetbe.
2011. júl. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindegy tök vicces volt, h megkérdeztem, h mi a kaja ma, erre visszaírja te kabd be. xDDDDDD
2011. júl. 28. 18:11
 8/8 anonim ***** válasza:
2012.07.08. van itt valaki? XD
2013. aug. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!