Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME VBK-ra robotok járnak,...

BME VBK-ra robotok járnak, vagy a felvi.hu a shit?

Figyelt kérdés
Kiszámoltam, felvi.hu-n, hogy hány pontom lenne, ha angol felsőfokú nyelvvizsgám meglenne, összes érettségim 90%os lenne minimum kémia emelttel, és összes felvitárgyból 5ös lennék. És így is 400 jött ki. Robotok járnak oda, vagy ez a felvi pont hu a SHIT?Nemértem...
2010. nov. 16. 18:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy csak azért nem vágom, mert a tavalyi ponthatár 418 volt. :O
2010. nov. 16. 18:12
 2/14 anonim ***** válasza:
14%

Robotok, Artu Ditu és Threepio is ott diplomáztak anno :D


Amúgymeg a felvi.hu a szar.

2010. nov. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%

Talán ha idióta kalkulátorok helyett az agyadat használnád.

Mi olyan nehéz a pontok kiszámításában? Ki tudok akadni, hogy ha elba*ik a kalkulátor, már mindenki idejön bőgni.

2010. nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

nem jutottam sokra vele hogy leírtad ezt a szart.

de kicsit megnyugodtam :D

2010. nov. 16. 18:30
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom kiszámolni magamtól a pontokat, mert lövésem nincs hogy miért mennyi pont jár. Még csak 3.os vagyok, és szóba se jön nagyon ez a pontozás dolog...jóhogy idejárokbőgni vazzeg.
2010. nov. 16. 18:31
 6/14 anonim ***** válasza:
35%

Ha már a felvi.hu-n megtaláltad a ponthatárokat és a kalkulátort, megtalálhattad volna a pontszámítást is. Ugyanis az is fent van.

Nem bőgni kellene, meg kifogásokat keresni, hanem feltalálni magad és utánanézni egy kicsit a dolgoknak.

De ha még ennyi eszed sincs, akkor ne várd, hogy meg legyen a 418 pont.

2010. nov. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Öreg.Fejem verem a falba hogy vannak ekkora gyík válaszolók :D.

Minek kerestem volna meg a pontokat, ha eddig úgy tudtam, hogy a felvi kalkulátor jó?:D

Amúgysem azt kellett volna válaszolnod hogy mekkora gyökér vagyok, hanem leírni hogy a felvis cucc shit és kész.

Gyökarc.

2010. nov. 16. 18:49
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Gyökér vagy te, ha még arra sem vagy képes, hogy utánanézz.

És ha leírom, hogy a felvi kalkulátor "shit", akkor jobb lesz?...

2010. nov. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%

ha annyi energiád nincs, hogyha valami nem stimmel, utánanézz, akkor ha be is jutsz bme-re fél év alatt kicsapnak. meg amúgy is, gondolj már utána, ha majdnem hiábtlan érettségiket írsz felsőfokúval és emelttel együtt, és úgy van 400, akkor hogyan lehet 480 pontot is elérni? :F


amúgy iylen jegyekkel és érettségikkel 460 pontod lenne. de úgyse lesz.

2010. nov. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

hát 480 pontot talán versenyek technikus képzések, ilyesmikkel együtt?...:D

mindegy. gyökérnépség. :D

2010. nov. 16. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!