Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen mi történik ha...

Egyetemen mi történik ha megbukok egy tárgy utolsó kiírt vizsgáján?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem nagyon tudok semmit. A tanulásra se tudom vagy tudtam rávenni magam mert jelenleg beteg vagyok, így meg elég nehéz. Próbálom olvasgatni a tételeket, hátha megragad egy 2-esre való de ha mégsem így lesz, olyankor mi történik? Megkérhetem a tanárt hogy hiába ez volt az utolsó, adjon még egy lehetőséget? Fizetni kell majd pótvizsgadíjat vagy valami ilyesmit?

jan. 11. 09:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
5-ös lett :D
jan. 14. 19:31
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja, megint csak egy realitásérzék nélküli stréber maximalista...
jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem, csak puskáztam.
jan. 15. 07:49
 14/14 anonim ***** válasza:
Még rosszabb...
jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!