Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A győri Széchenyi István...

A győri Széchenyi István Egyetem gazdálkodási és menedzsment szakjáról mik a tapasztalatok? Aki ott tanul(t) nagyon érdekelne a véleménye.

Figyelt kérdés

tegnap 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen mindegy, hogy mit mondanak, mert jóformán értéktelen papír. Olyan hatalmas túlképzés van ebből a szakból, hogy csak a top egyetemek hallgatói (BCE, BGE, ELTE) jutnak valahová, ők is csak Erasmussal (amíg volt LOL), demonstrátorkodással, TDK-val, gyakornoki munkákkal és persze szülői hátszéllel.
tegnap 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Elég jó a képzés, vannak ott haverjaim, és nem panaszkodnak. Én is oda járok, csak én más karra.

Barátnőm BGE-re járt, és ő csak szidta az intézményt, mert egy vicc volt az egész.

Ja, és van Pannónia Programunk, ami elég jó. Aki azt se tudja mi az, az meg inkább fogja be. Minket részletesen tájékoztattak erről, és nagyon jó lehetőségeket kínál ugyanúgy, mint az Erasmus. Kb bárhova lehet menni a PP keretein belül is, még ha akarsz akkor Kenyába is, vagy az USA-ba az MIT-re, vagy bárhova. Kb végtelen a lehetőségek száma.

tegnap 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!