Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek, hogy ne szorongjak?

Mit tegyek, hogy ne szorongjak?

Figyelt kérdés

Eddig mindig kitűnő tanuló voltam, viszont mostanában azt veszem észre dolgozatok előtt, hogy szédülök és hányingerem van. És ez egyre jobban kezd eldurvulni… A teljesítményemre is kezd kihatni, sajnos. Annyira rágörcsölök, hogy csak 5-ös lehet, hogy minden más lesz, csak nem 5…

Most pl. matekból kaptam egy 3-ast (emelt matekos osztályba járok, szóval elég hülyén érzem magam miatta), emiatt most kereken 4,00 az átlagom. Fizikából pedig nemrég írtuk meg a legelső tz-t, az is 3… Ezért 3,00. Amit szintén szégyenlek, hiszen eddig mindig én voltam a legjobb fizikából és 10 feladatot nem sikerült 45 perc alatt megoldanom…

Szerintetek mit csináljak, hogy ne görcsöljek rá előtte? És mit tegyek azért, hogy ne legyenek ettől rosszabbak? (Eddig is tanultam rájuk, csak ugye leblokkolás és az a maradék józan eszem is elszállt vele, annyira bennem van ez a “csak 5”…) Félévre ki tudnám javítani?



tegnap 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
16%
Igyál.
tegnap 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%

Jöjj rá, hogy m1 mindegy milyen jegyet kapsz a lényeg, hogy az érettségid legyen jó (sőt, ha kettes lesz az sem gond, ha 5 év után újra tanulni akarsz, majd teszel javítót és kész)


Semminek sincs tétje, minden javítható (csak tovább tart, mintha elsőre lenne meg)

tegnap 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!