Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek egy tanárnál (nem...

Szerintetek egy tanárnál (nem magyar szakos, de humán) elnézhető, ha a helyesírása nem a legjobb? Nem rossz, de téveszt (egybe vagy különírjuk)

Figyelt kérdés

ma 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Az egybeírás/különírás az egyik legönkényesebb szabály, pont annyi jelentősége van, mint amennyit Te tulajdonítasz neki.


Meg akkor már: "egybe- vagy különírjuk"

ma 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha néha elír valamit az oké, ha minden második mondat hibás az zavaró
ma 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Senkit nem érdekel
ma 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy most hogy van, de a tanároknak tudniuk kell értékelni a helyesírást. Úgyhogy a tanároknak jó helyesíróknak kellene lenniük.
ma 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4: ha nem magyar szakos hanem mondjuk pl.töri vagy etika szakos, akkor is tudniuk kell értékelni a helyesírást?
ma 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gáz, ha egy tanár nem tud magyarul helyesen írni az anyanyelvén, de az egybe vagy külön nem olyan súlyos probléma szerintem.


Meg egyébként is örülni kell, h egyáltalán van még tanár.....

ma 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!