Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Abbahagyhatom még az államilag...

Abbahagyhatom még az államilag támogatott egyetemi képzést minden következmény/kötelezettség nélkül?

Figyelt kérdés

3 hete kezdtem az elsõ félévem (egyszer már volt egy másik félévem egy másik egyetemen, ott szintén 3 hetet bírtam)


Amennyiben most abbahagyom, az teljes félévnek minõsül? Mi történik ilyenkor?



ma 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, tv által biztosított lehetőség visszavonni a beiratkozási yilatkozatot (nálunk ez a regisztárciós időszak végét követő négy héten belül lehet). Ha ez megtörténik, olyan, mintha be sem iratkozál volna
ma 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ELTE: A beiratkozás feltételes és azt a nappali tagozatos hallgató a szorgalmi időszak második hetének végéig, az esti és levelező tagozatos pedig a negyedik hetének végéig indoklás és jogkövetkezmény nélkül visszavonhatja


Jó lenne ilyenkor legalább egy intézményt írni a kérdésbe.

ma 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, Óbudai Egyetem.
ma 11:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!