Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerinted megérdemelte az...

Szerinted megérdemelte az osztálytársam a szaktanárit?

Figyelt kérdés
A haver kicsit késett, bejött és azt mondta a tanárnak, hogy szoszi devla krokodil…

tegnap 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy. Barackot kellett volna nyomni a buksijára.

Én még feleltettem is volna. Ha egy másodpercet gondolkodik, akkor egyes.

tegnap 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ilyen kevés órád volt, hogy visszakaptad már a telót?


Olyan jó, mióta leveszik, nincs egész délelőtt egy trollkérdés se...

tegnap 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
77%
Mi a f4szom az a "szoszi devla krokodil.."
tegnap 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2. Igen, igen. Fel vagyok mentve tesiből, szóval az utolsó 2 óráról tanár elengedett. Az egyetlen alkalom amiért örülök, hogy eltört a lábam 🤣🤣😭
tegnap 12:39
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Igazából osztályfőnöki járt volna érte, mert a gyerek viselkedését az osztályfőnök jelzi a szülőnek, és a "lelkérebeszélés" is az ő dolga.


A szaktanári arra van, hogy sorozatos felszereléshiányt, feladatmegtagadást, veszélyes viselkedést (technikaórán lengeti a szerszámot, tesiórán szándékosan önveszélyes, vagy másokat veszélyeztet, kémiaórán beleiszik a cukoroldatba, stb) kell honorálni.


Ha az igazgatónak szól be, akkor igazgatóit kapjon? Ha a konyhásnéninek, konyhásnéni-it? Ha az osztálytársának, akkor osztálytársi figyelmeztetést?


Nem, ez az osztályfőnök dolga. Abból a szempontból viszont jó volt a tanár megoldása, hogy nem órai munka egyest adott, mert az meg a viselkedéssel nem, csak a tudással (de legalábbis hozzáállással, lsd. készségtárgyak) lehet kapcsolatban.

tegnap 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azon lehet vitatkozni, hogy ez szaktanárit vagy osztályfőnökit ért volna, de az mindenesetre üdítő, hogy nem arról szól a dolog, hogy szaktantárgyi egyest kap. Ha a kérdés arra vonatkozik, hogy érdemelt-e figyelmeztetést, a válasz egyértelműen igen.
tegnap 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, megérdemelte.
tegnap 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SZTANN ***** válasza:
IGEN. Megérdemelte - de én inkább azonnal kihívtam volna felelni, aztán máris megérdemli az egyest. Ezeknek a figyelmeztetéseknek sokaknál nem nagy haszna van... (Pláne ha a szülőt sem érdekli.)
ma 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!