Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyenkor mit lehet tenni?

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Fizikáról lenne most szó, ami matek tagozatnál elég fontos tantárgy. Egy csomóan mérnöknek készülnek, de mondom mi a helyzet.

A tanárnő egyszerűen hülyeségeket diktál le nekünk, amit számon is kér. Például: Newton 1. törvényét egy csomó oldalon és könyvben meg lehet találni, mindegyik egységesen írja ugyanazt, de szerinte az nem úgy van. Csak úgy lehet, ahogy ő mondta. Többször is égette le magát már így, de már szólni se lehet, mert akkor beállítjuk minden sz*rnak…

Na, ez ha nem elég… pofára osztályoz. Javításra nincs is lehetőség. Ez is számtalanszor bebizonyosodott. Pl.:

Van Gézuka és Pistike. Gézukát kipécézte magának, ezért ő a 2-es határán mozog. Pistike kitűnő, őt imádja. De ezek legjobb haverok, beülnek egymás mellé, egységes témazáró (nincs A/B csoport) és Gézuka lemásolja az egészet. Jó megoldásai vannak, 1-es lett. Gézukának pedig 5-ös.

Már túl sokszor tette meg ezeket, kezd visszaélni azzal, hogy úgysem csinálunk semmit. Elegem van egyszerűen. Ilyen tanár ellen lehet tenni valamit? Nekem pl. rendszerint 3-ast ad, hiába hibátlan legtöbbször, mindig visszaellenőrzöm… (A feladatlap ki van nyomtatva kis cetlire, haza lehet hozni, itthon is megcsinálom, aztán összemérem a sulissal.)



ma 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A dokumentumaidat a szüleid mutassák meg az igazgatónak!
ma 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért kíváncsi lennék, hogyan diktálja Newton első törvényét.


"Jó megoldásai vannak, 1-es lett. Gézukának pedig 5-ös."


Egyest ad annak, akit imád, és ötös annak, akit kipécézett magának? Hát, már a tanárok se tudnak rendesen arcra orszályozni?


Egyébként ha valakinél rosszul osztályoz, kérdezzen rá a diák első körben, másodikban a szülő fogadóóorán.

ma 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocsi, fáradt vagyok. Felcseréltem. 1-es a kipécézett gyereké természetesen, de remélem, érthető volt.

Köszönöm szépen!

ma 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!