Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Online egyetemi órák esetén...

Online egyetemi órák esetén mennyivel az óra előtt kaptatok linket vagy valami e-mailt az óráról?

Figyelt kérdés

Levelezőre jelentkeztem, szinte minden órám online lesz.

Pénteken lesz az első, már egy hete kaptam tájékoztatót erről az előadótól, azt, hogy Teamsen lesz, és majd küld linket.

A másik viszont szombaton, 3x ugyanaz az óra egymás után. Még semmit sem kaptam, értesítőt se, hogy lesz arra vagy valami. Csak ott van neptunban az időpont? Vajon csak nem kapom meg őket vagy csak az nap fogják küldeni? Kicsit félek, hogy lemaradok, de ilyen kérdésekkel gyerekes lenne zaklatni az előadókat.


szept. 12. 06:39
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Kezdés után 15 perccel XDD
szept. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kezdéskor kaptam.
szept. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is a kezdés után kaptam nem is egyszer(szintén levelező). Volt, hogy linket se kaptam egyáltalán, hanem egy szaktársam küldte el nekem.

De amúgy kezdés előtt pár perccel kéne hivatalosan küldeniük.

szept. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!