Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg durva volt a BME VIK...

Tényleg durva volt a BME VIK gólyatábora?

Figyelt kérdés
Aki ott volt, mesélne?

aug. 21. 20:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én sem akarok áldozathibáztatni, inkább csak elkeserítőnek tartom, hogy elméletileg felnőtt emberek nem képesek megvédeni magukat és a jogaikat.
aug. 23. 20:36
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
tehát azzal nincs problémád, hogy a szervezők visszaéltek a hatalmukkal?
aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hogy ne lenne 12-es!!! Ezzel együtt jobban örülnék, ha a fiatalok nem hagynák, hogy ezek a pszichopaták bármit megtegyenek velük.
aug. 23. 21:57
 14/17 anonim ***** válasza:
73%
Basszus, a gólyának ott a tojáshéj a seggén. Nem tud kiállni magáért, mert még gyerek. Attól, hogy valaki 18, nem lesz automatikusan egy felnőtt fejben is. Éppen csak leérettségizett.
aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szerintem jó lenne, ha olyan ép és lelkileg erős embereket nevelne ez az ország, akikár ennyi idősen is képesek kiállni magukért.
aug. 24. 19:13
 16/17 anonim ***** válasza:
65%

jó lenne, de akkor is áldozatot hibáztatsz. Az egyetemre be kell kerülni, ő felvételivel jutott be, tehát nagy fokú megfelelési késztetése van.

Azért van a táborban, hogy az új normákat megtanulja. Ezzel élnek vissza ezek a trágyalevek. Amúgy biztos van, aki hazamegy.

A gyengéket meg kell védeni, meg bátorítani.

Amúgy az ország mentálhigiénés állapota nem túl jó. Ezen sok helyen kellene javítani, ez igaz.

aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Visszautasítom, sehol nem hibáztattam áldozatot!!! Nem a gólyák tehetnek arról, hogy ezek a férgek mit műveltek.
aug. 25. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!