Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha felvettek egy egyetemre...

Ha felvettek egy egyetemre amire már jártam csak most másik szakra megyek akkor ugyanaz lesz a neptun kódom vagy küldenek majd egy másikat?

Figyelt kérdés

aug. 4. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanaz.
aug. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Én most egy másik egyetemre mentem mesterszakra, és ide is vittem magammal a Neptun-kódot.
aug. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Fiam eddig két alapképzést végzett ugyanazzal a neptun-kóddal. Most felvették mesterre, és új kódot kapott. Érdekes.
aug. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Le lehet pontozni, a lényegen ez nem változtat. A fiam új kódot kapott, pedig mi is úgy tudtuk, hogy marad az eddigi. Három különböző egyetemről beszélünk, ebből kettő alapképzés volt, eddig mindig ugyanaz-az eredeti- volt a kódja. Most az ELTE-n a mesterképzésre új kódot kapott. Ennyi.Szóval vannak változások.
aug. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 nikica88 ***** válasza:
Nekem ELTE-n ket kulonbozo alapszakra es egy mesterre is ugyanaz volt a neptun kodom, de a Corvinuson masikat kaptam.
aug. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elvileg akinek egyszer már van Neptun kódja, annak már soha többet nem kellene, hogy másik legyen. Aztán ezek szerint vannak ellenpéldák is, mint itt írják fentebb. Érdekes.
aug. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Elvileg megegyezik szerintem.
aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!