Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez hogyan jött ki az ELTE-ÁJK-n?

Ez hogyan jött ki az ELTE-ÁJK-n?

Figyelt kérdés

Felvettek, szóval nem a sértettség okán agyalok (azért nem bántam volna, ha az 500 pontom elég államira, nem mindegy félévenként az a 200e feletti összeg, és ugye itt esély nem lesz átkerülni, hiszen nem indul állami, ergo senki nem fog onnan kiesni, akinek a helyére kerülhetünk). Államin idén nem indul munkaügy, ktg-n 500 lett a ponthatár.

Megnéztem a statisztikát.

Tavaly államira volt 130 jelentkező, ebből 21 első helyen. Idén 115 jelentkezőből 46 első helyes. Egyszerűen érthetelen, miért nem indul el államin a szak, nyilván nem azért, mert annyira alacsony színvonalú volt a 46 jelentkező (eddig 10-12 emberrel beszéltem, aki jön, ugye mindenkinek megvan az 500 pontja, mindnek az állami volt első helyen).

Az 500 pont is meglepő, pláne, mert a többség azért nem most érettségizett, alig van emelt valakinek, és a közép ugye kevesebbet ér, mint eddig. A szakképesítésért és munkáért meg nem járt annyi plusz, hogy ennyire felnyomja...


Nincs jelentősége, de azért kattog az agyam, hátha valakinek van tippje :)



júl. 25. 11:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
51%
Nem beszólás de azt ugye vágod hogy 500 pont a max amit lehet vinni?
júl. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
1, és ennek mi köze a kérdéshez? igen, tudom, hogy ennyi a max, de ennek semmi köze ahhoz, hogy nem indul államin, pedig hirdetve volt, több a jelentkező, mint tavaly, és volt egy rakás max pontos első helyes jelentkező.
júl. 25. 11:22
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
Mi a kèrdés, ès amùgy is kit èrdekel? Felvettek? Igen. Akkor meg nem mindegy?
júl. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
3, miért lopod itt a napot?
júl. 25. 11:31
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
És tényleg 500 a ponthatár a munkaügyön, én kérek elnézést.. amúgy ezzel a végzettséggel mit lehet kezdeni? Nem lehet hogy államin azért nem indul, önköltséfesen meg azért lett ennyi a ponthatár, mert az eltén is feltették ezt a kérdést az oktatók?
júl. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Amúhy meg neked se lenne mindegy, ha max ponttal ki kellene fizetned milla feletti összeget.
júl. 25. 11:33
 7/25 A kérdező kommentje:
5, én könyvelek, munkaügyi mediációval szeretnék foglalkozni pluszban, és szeretem nagyon a tb-munkaügyes területet. A főnököm tavaly kezdte, kb csak azon vannak a szakon, akik amúgy is ezzel folglakoznak (sokan állami szférában, kincstár, nyufig, neak). Ha feleslegesnek tartják, akkor eleve nem is szoktak államit hirdetni. Itt hirdettek, és több jelentkező is volt, mint tavaly. Örülök, hogy bent vagyok, de szerintem más álla is leesne, hogy a max pontja ellenére fizetni kell.
júl. 25. 11:36
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Munkaügyön volt meghirdetve finanszírozott képzés is s felvi szerint
júl. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Volt hát, ha nem lett volna, nem tudunk rá jelentkezni :) De nem indul...
júl. 25. 12:58
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, közben megnéztem. Szerintem önköltségessel feltöltötték a keretet. Plusz, mivel a keretszámokkal rugalmasan gazdálkodhatnak, ezért valamilyen más szakra is átcsoportosíthatták
júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!