Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai Egyetemen milyen a...

Óbudai Egyetemen milyen a gólyatábor?

Figyelt kérdés

Tesom megy a gépészmérnök szakra, és onnan még nem hallottam sztorikat.

BME-ről elég horror történeteket hallottam, és jó lenne tudni, hova megy.

Olyan suliban, olyan közegben szocializálódott, ami nem ez a nagy vadulós.

Én ELTEs vagyok, nekünk nagyon lightos volt a tábor, tényleg mint valami osztálykirándulás.

Mérnöki egyetemekről viszont hallottam rémsztorikat.



júl. 24. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
En voltam Banki golyataborban gepeszmernokkent, Szekesfehervar mellett rendeztek. Semmi extra dologra nem kell gondolni, iszol ha akarsz plusz megismered a tobbieket. Napkozben uncsi feladatok voltak, este viszont egesz jo volt a buli. Nem kotelezo elmenni, nem marad ki semmibol akkor sem... Utolag en megbantam, mert nekem kicsit benanak tunt osszessegeben, napkozben inni se tudtunk nagyon. Egy nyaralas haverokkal ezerszer jobb buli szerintem.
júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Mik azok a mérnöki egyetemek??? Mechatronika, gépész, építész, élelmiszer, agrár? Mind mérnök.
júl. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, amiket felsoroltál azok szakok, és kérlek a kérdésre válaszolj, vagy inkább ne írj.
júl. 25. 10:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Látom, nem érted. Ezek mind mérnöki képzések. Nincs olyan, hogy mérnöki egyetem.
júl. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Úgy már megfelel, hogy “egyetemek, ahol mérnöki képzés is hirdetnek, amelyre az ilyesfajta irányzat iránt érdeklődő hallgatók jelentkezhetnek, hogy -eredményes- tanulmányaik folytatását követően a lehetőségekhez, és adott életkörülményeikhez mérten eme területen helyezkedjenek el a munkaerő piacon, és életútjuk alakulásának mértékében hosszabb vagy rövidebb ideig így keressék meg a kenyerüket.”?


Most, hogy ezt tisztáztuk, érkezhetne releváns válasz a kérdésemre.

A szövegértés általános iskolás tananyag, de semmi gond.

júl. 25. 12:44
 6/8 anonim ***** válasza:
5, most soroljak fel 10 különböző mérnököt? Mert mint írták, az agrármérnök is az.
júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha az megnyugtat, és végre hajlandó leszel mással foglalkozni, akkor tedd meg a saját magad nyugalma érdekében, nehogy ettől kapj agyvérzést.
júl. 25. 13:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Fu...komolyan ezen kell rugozni?! :) Mas megertette a kerdes lenyeget...
júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!