Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták, nálatok lesz...

Egyetemisták, nálatok lesz idén az egyetemen gólyatábor? Elsősök, ti mentek?

Figyelt kérdés
Ahol megtartják a gólyatábort, milyen járványügyi/védelmi intézkedéseket vezetnek be? Teszt, védettségi kártya? Mi az ami a vírus miatt eltérő lesz a 2 évvel ezelőttig érvényes állapothoz képest?

2021. aug. 14. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk lesz, védettségi igazolvánnyal lehet menni. Nem mondták, hogy bármi változás lenne az előző évekhez képest ezen kívül.
2021. aug. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk is lesz gólyatábor, védettségi igazolványhoz kötött. Nem megyek, mert nem érdekel.
2021. aug. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen lesz, de nem megyek mert amúgy sem vagyok érte az ilyesmikért.

Jóval kevesebben mehetnek, kb. 300 fő a maximum.

Nem hagyhatják el a kitűzött helyet, nem mehetne sehova és csak oltási igazolvánnyal lehet bemenni, illetve a szokásos protokollok.(lázmérés, kézfertőtlenítés)

2021. aug. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pont tegnap jöttem haza:)

Csak védettségivel lehetett bemenni illetve gyakran mértek lázat meg fertőtlenítettek is.

2021. aug. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én menni fogok, nálunk is védettségi igazolvány kell hozzá.

Fogalmam sincs, miben térne el, nem voltam még gólyatáborban, ilyen hú de extra infókat nem tudtam meg.

2021. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, pont most vagyunk GT-ben. Védettségi kellett a belépéshez és ennyi. A sok alkohollal belsőleg fertőtlenítünk. Nem változott elvileg semmit a korábbiakhoz képest
2021. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is lesz, de én se megyek. Programom van/lesz: 2 koncert, s inkább arra megyek.
2021. aug. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!