Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire rossz vagy nem rossz...

Mennyire rossz vagy nem rossz egy 4-es érdemjegyű oklevél egy társadalomtudományi mesterképzés esetén?

Figyelt kérdés

júl. 22. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Teljesen jó. Nekem is ennyi lett, aztán felvettek vele külföldi, rangos PhD programra; külföldi, rangos MBA-re és ráadásul külföldi top egyetem mesterszakra is kétszer is.
júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

Semmit nem jelent.


Én elég jól teljesítettem, sok dícséretet kaptam, de végül azért kaptam jót jeles helyett, mert a bírálóm ki nem állhatta a témavezetőmet, innentől midenki előre tudta, hogy lehúzza majd a szakdolgozatomat. Mivel az oklevél minősítése a záróvizsgából és az diplomamunkából állt össze, bármit csinálhattam, négyesnél jobb nem jöhetett össze.


Ezzel csak azt akartam demonstrálni, hogy a világon semmit nem jelent, és tudtommal még doktori iskolához is elég a jó minősítés belépőnek.

júl. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9%
Na már megint kinyitották a bolondok háza kapuját. Menj vissza.
júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A négyes az definíció szerint "jót" jelent. Teljesen jó lesz. Nem emiatt fognak valahova felvenni vagy nem felvenni (ideértve további képzéseket, akár PhD-t is, vagy bármelyik munkahelyet).
júl. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!