Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen egyetemet ajánlanátok?...

Milyen egyetemet ajánlanátok? Töri, angol, német emelt?

Figyelt kérdés
Most fogok érettségizni, de nem tudom mitévő legyek. Németből és angolból c1em van. Nagyon szeretek utazni, és szeretnék nagyon sikeres lenni. Szerintem jól beszélek az emberekkel, nincs semmilyen szorongásom. Pszichológiai/ önfejlesztéssel kapcsolatos könyveket szoktam olvasni. A természettudományok(kémia, fizika) a gyengeségeim. Szerintem az interperszonális intelligenciám a legmagasabb. Négyes vagyok matekból, infóból. A többi tantárgyból ötös vagyok. Szeretnék egy olyan munkát, amivel kényelmesen meg tudok élni, esetleg utazhatok és még az én képességeimnek is megfelelő. Tippek?

júl. 17. 13:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
9. Azzal nem tudna utazgatni. Meg ha imádja a nyelveket, nem tudna sokat kezdeni vele infónál, max a kódolásban angolozna. Könnyű bekerülni, de egyetemen krva kemény matek van, ahhoz képest középiskolában a 4-es (középszintű tananyagból, gondolom nem faktos) édeskevés. A közép matek nem nehéz, az emelt matek annál inkább.
júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Tanárszak? Azzal utazgatni mondjuk nem fogsz, de szerintem a turizmus és vendéglátással még mindig jobb. Vagy vmi piacképesebb gazdasági szak.
júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
24%

"Németből és angolból c1em van."

Tanárszak csak akkor, ha magyarul is hajlandó vagy megtanulni helyesen írni...


"szeretnék nagyon sikeres lenni"

De milyen értelemben? Ha meggazdagodni akarsz, akkor mégsem tanárszak.

júl. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!