Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg el fogják törölni a...

Tényleg el fogják törölni a bolognai rendszert?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hol olvastad? Én nem hallottam ilyenről.

Pedig eltörölhetnék, a régebbi rendszert hozhatnák vissza.

2010. okt. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Én arról hallottam, hogy a tanárképzésben nagyon valószínű, hogy el fogják. Nagyon helyesen, a tanárképzés így egy katasztrófa.
2010. okt. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

azt nyilatkozták, hogy felülvizsgálják, hogy hol hozzák vissza - tanárképzés konkrétan elhangzott, és oda valóban nem ártana.

Eltörölni nem valószínű, hogy fogják, macerás lenne mindenütt visszaállni, meg azért elég sok helyen elég jól üzemel.

2010. okt. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
én is hallottam ezt a "tanárképzést átalakítjuk" dolgot, de szerintem nem lesz belőle semmi. nem véletlenül lett bevezetve azelőtt, az unioban seggberúgnának minket ha okoskodunk...
2010. nov. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem rúgnának seggbe az unióban, a bolognai rendszer nem EUs cucc, és máshol is van olyan, hogy nem teljesen ugyanúgy van megcsinálva a bolognai, mint máshol.
2010. nov. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, belelátsz-e a tanárképzésbe, úgyhogy elmesélem. Ma ha valaki tanár akar lenni, mondjuk angoltanár, elmegy anglisztika alapszakra, és felvesz mellé egy minor szakot, mondjuk törit. Ezt elvégzi, és lesz egy anglisztika alapszakos diplomája, egy lábjegyzettel, hogy töri minort végzett. Ezzel nem tud kezdeni semmit, mert semmilyen végzettsége nincs. Mesterképzésre viszont nem vesznek fel mindenkit, ezért lesz egy csomó olyan alapdiplomás, aki semmit nem tud kezdeni a papírjával. Na ezért hülyeség a mostani tanárképzés. És a bolognai rendszert tényleg nem az Eu szabályozza.
2010. nov. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem fogják eltörölni úgy általában, csak párhuzamosan visszavezetik az osztatlant is. Legalábbis szerintem ez lenne a legjobb megoldás.
2010. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!