Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet így utólag még jelentkez...

Lehet így utólag még jelentkezni egyetemre, vagy már elúszott?

Figyelt kérdés
júl. 14. 23:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Pótfelvételin tudsz jelentkezni, csak ott már nem hirdetnek meg minden szakot.
júl. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mi a határidő?


Hol tudom megnézni mik vannak hirdetve?

júl. 15. 00:08
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Előbb várd meg az általános felvételi ponthatárainak kihirdetését, a pótfelvételit csak az után hirdetik meg.
júl. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Megijedtem, hogy esetleg már lemaradtam. Jövőre akartam eredetileg jelentkezni, de igazából azt hiszem hogy már most kéne
júl. 15. 02:46
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
Pótfelvételin csak akkor jelentkezhetsz, ha a normál felvételi eljárásban nem vettek fel egyik szakra sem. Tehát csak ha februárban már jelentkeztél valahova, csak kevés pontos lett.
júl. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, ez nem igaz, pótfelvételin azok is jelentkezhetnek, akik a "rendes" felvételin nem adtak be jelentkezést.
júl. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Bocsi tényleg, rosszul tudtam.
júl. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És akkor a ponthatárok kihirdetése után ez azonnal megkezdhető folyamat?
júl. 15. 13:40
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha komolyan érdekel a pótfelvételi, akkor javaslom hogy rendszeresen böngészd a felvi.hu-t, mert ott mindenről tájékoztatást kapsz, ez a hivatalos oldala a felvételinek. Július 24-én este hirdetik ki a ponthatárokat, a pótfelvételi rá pár nappal indul, de nincs konkrét dátuma. De ha egyetemre/főiskolára mennél, akkor légy már annyira önálló, hogy utánanézel ezeknek.
júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az az oldal nagyon rossz. Sajnos nem tudok kiigazodni rajta egyáltalán. Nem nyitja meg a linkek ha rányomok a szakkeresőben. Nincs keresője az oldalnak ahová be tudnám ütni hogy pótfelvételi. Ha a segítség gombra rányomok, egy másik felvi. Hu oldalra visz át. Ott már van kereső, és beütöm, hogy pótfelvételi, képtelen kronológiai sorrendben kiadni a cikkeket. 2022 aztán a következő 2023as a harmadik 2009-es cikk és így tovább... 2024est nem is látok.
júl. 15. 20:02
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!