Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE gazdálkodás menedzsmentre...

BGE gazdálkodás menedzsmentre hány ponttal jelentkeztek? 385 elég lehet?

Figyelt kérdés
Tavaly 407 kellett államira, de idén rosszabbul számolja a közepet, meg 1500-al több állami helyet kapott az egyetem,mint tavaly, ezért reménykedek kicsit.

júl. 7. 21:51
1 2
 11/20 anonim válasza:
Hát a BGE önköltség asszem csak 400 valamennyi ezer félévente szóval az se olyan sok mint a Corvinus ahol szemeszteren kent 800k
júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Na végül elég lett, 370 a határ. A vidéki, kisebb egyetemek meg jól felmentek
júl. 25. 00:52
 13/20 anonim ***** válasza:
Szte pénzügy számvitel állami 348. Tavaly 400 volt.
júl. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Én a miskolci és Pannon egyetemen néztem. 420-430 pont... Corvinus után a legmagasabb. De hogy miért? Ezen lepődtem meg nagyon.
júl. 25. 22:08
 15/20 anonim ***** válasza:
Lehet sokan attól féltek, hogy oda lesz csak elég pontjuk (eddig mindig nagyon alacsony volt) aztán nem merték beadni máshová. De az is lehet, hogy néhányan jelentkeztek, csak magas pontokkal.
júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ne feledjük, hogy mostantól az egyetemeket egymáshoz sem lehet mérni, mert pl. ha X egyetem mindenre pluszpontokat szór a jelentkezőknek - arra is ha kék a szemük vagy nagy a fülük - akkor X egyetemen automatikusan felmegy a ponthatár, míg Y egyetem, ami a pluszpontokat sokkal szűkmarkúbban méri, látványosan alacsonyabbak lesznek. Vagyis pont a szigorúbb egyetemen lesz LÁTSZÓLAG könnyebb bejutni, hiszen alacsonyabb a ponthatár. Na igen, de azt az alacsonyabb ponthatárt sokkal nehezebb elérni, megugrani.
júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Szerintetek elfogadják a gazdálkodás és menedzsment szakon a földrajz és angol emelt érettségi duplázást? És erre ugyanúgy lehet majd kapni 100 pontot? Az új rendszerrel nem vagyok tisztában főleg hogy azt hittem higy fel fognak menni a pontok de ezek szerint nem
júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Igen, elfogadják.
júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Bár szerintem egy emelt játékkal vagy emelt gazdasági ismeretekkel jobb alappal mennél. A gazdmen is elég matekos szak, most érted, könnyen bejutsz emelt földrajz emelt angollal, de sok hasznát nem veszed a földrajznak.
júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A gazdasági földrajz az egyik szakom volt, szóval jól jön az a földrajt. :) De tény és való, hogy a matekba döglöttem majdnem bele, érdemes előre rágyúrni.
júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!