Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE gazdálkodás menedzsmentre...

BGE gazdálkodás menedzsmentre hány ponttal jelentkeztek? 385 elég lehet?

Figyelt kérdés
Tavaly 407 kellett államira, de idén rosszabbul számolja a közepet, meg 1500-al több állami helyet kapott az egyetem,mint tavaly, ezért reménykedek kicsit.

júl. 7. 21:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Ez a jelentkezők pontszámától függ. Nem számolja rosszabbul a közepet annak aki emeltezett is. Erre kár alapozni. És az érettségik nehézsége miatt valószínűleg felfelé fognak menni a ponthatárok, de nyilván ez csak spekuláció.
júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Max önköltségesre. Attól, hogy több a hely, 2 emelttel ugyanúgy ki lehet maxolni a tavalyi pontot is simán.
júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát én nem hiszem hogy minden jelentkező két emeltet csinált volna gazdasági szakra.
júl. 8. 01:14
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
Hát pedig a döntő többség csinál...
júl. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
3 hidd el, hacsak nem Miskolcról, Sopronról és egyéb ilyen nagyon kieső egyetemekről van szó, sosem volt 400 alatt a ponthatár. Mi is most az első technikumi évfolyam vagyunk pénzügy-számvitelen, tehát van még egy ötödik évünk jövőre. Az összes osztálytársam, aki ezt a pályát folytatni akarja, 2 emelttel készül egyetemre, anélkül max önköltséges lenne meg nekik. Az intézményi pontok szempontjából is jó ez nekik, illetve nem 2/3-olódik. Aki komolyan gondolja az egyetemet, az 2 emelttel indul neki mostantól 400 pont fölötti szakoknál. De persze, lehet reménykedni, kevés eséllyel. Meg lepontozni is, majd 24-én meglátod, hogy nem mondtunk butaságot.
júl. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát rendben, meglátjuk. Jelentkeztem nyilván kissebb pontos helyekre, milton, Miskolci egyetem. Oda azért csak elég lesz.
júl. 8. 09:27
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Oda tuti. BGE államira nem
júl. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Önköltségesre elég
júl. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hát azt meg talán a felső 10% engedheti meg magának... főleg albérlet, kaja, minden mellett
júl. 10. 19:20
 10/20 anonim ***** válasza:
Kollégium is létezik, ha nagyon Pestet akarsz. Ha nem, akkor menj máshová. Szegeden például tök vagány is albérletek vannak 60-70 ezerért 1 lakótárssal kis apartman belsővel, jó állapotú bútorokkal kiadva.
júl. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!