Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen budapesti pályaválasztá...

Milyen budapesti pályaválasztási tanácsadót ismertek/ajánlotok, aki segítséget tudna nyújtani gimnáziumi iskolaváltással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elsősorban arra lennék kíváncsi, kit tudtok ajánlani, akár tapasztalatot is nagyon szívesen fogadok. Megéri - e ingyenes tanácsadóhoz menni, vagy hol találhatnék fizetőst? Gimnáziumból szeretnénk átjelentkezni, mindenképpen budapesti tanácsadót keresünk. A legjobb az lenne, ha a személyes konzultáció előtt, ahol a lehetőségekről beszélgetünk, kérdések formájában online előzetesen a gyerek képességeit/céljait felmérnék. Köszönöm a segítséget!



júl. 4. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Semmi értelme, nem fog újdonságot mondani.
júl. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én fizetőset nem tudok ajánlani, ingyenesnél voltam, a fővárosi pedagógiai szakszolgálat által. Rengeteg tesztet kitöltöttem, több alkalommal is mentem. A végén volt egy részletes elbeszélgetés, hogy a többséghez képest meyik képességem milyen, és ők milyen irányokat ajánlanak. (Én egyetemre mentem volna) És nem tudom máshoz hasonlítani, így önmagában én nem bántam meg, nagy áttörést nem hozott, de picit talán segített
júl. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És konkrét iskolát sem tud ajánlani?
júl. 5. 21:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ez volt a célja sajnos, én is örültem volna. Lehet, személy ezerint tudott is volna, de nem egy adatbázisként működtek, szóval direkt csak tématerületeket mondtaj, amiket ajánlanak. (Középsuliban pedig esetleg azt még, hogy szakképzőt, vagy gimit ajánlanak)
júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! Nagyon keresnék olyat aki viszont úgy működik, nekünk az lenne a legnagyobb segítség☺️
júl. 6. 12:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!