Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tapasztalataitok szerint...

A tapasztalataitok szerint mennyi idő felkészülni egy sikeres emelt történelem érettségire?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A célom az lenne, hogy ősszel tegyek egy sikeres emelt történelem érettségit.

Most nyáron szeretném elkezdeni erre a felkészülést. Én mindig 4-5 tanuló voltam a tantárgyból, így van egy biztos alaptudásom belőle. A családom nem igazán támogató a továbbtanulással kapcsolatban, így a magántanár nem opció számomra. Az eredmény amiben reménykednék olyan 70-80% közötti lenne. Így sok energiát szeretnék belefektetni az emelt érettségibe.


A kérdésem az lenne, hogy napi szintű tanulással egy nyári szünet alatt sikeresen fel lehet készülni magántanár nélkül az őszi érettségire? Milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban? Emellett milyen praktikákat alkalmaztatok és milyen könyveket ajánlotok?


Köszönöm előre a válaszaitokat!



jún. 30. 17:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mivel technikumba járok ugyanúgy szóba jöhet a tavaszi, csak magánéleti dolgok miatt előnyösebb lett volna az őszi. Egyébként most érettségiztem, ami nem sikerült rosszul, szóval azért voltam kicsit bizakodóbb az őszivel kapcsolatban, hogy talán megtudnám csinálni. Így nyilván nem butaságot akartam írni, csak a tapasztalatokról visszajelzést szerettem volna az emberektől, mivel gondolkodóba vagyok ebben a témában.
júl. 1. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!