Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem tudom teljesíteni a...

Ha nem tudom teljesíteni a tárgyat átraknak önköltségesre?

Figyelt kérdés

Nem sikerült két tárgy mindkettő 3 kredites csak kétszer tudtam belőlük vizsgázni mert nem volt több vizsga alkalom.Kifizetem a kredit büntetés és annyi?

31 kreditet vettem fel ebben a félévben az elozoben pedig 24-et szóval azok megvannak és az átlagom is jó akkor is át tudnak rakni önköltségesre?



jún. 29. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan a minimum kredit és az átlagod is jó, akkor nem fognak átrakni.
jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Annak az államilag támogatott/állami (rész)ösztöndíjas hallgatónak a hallgatói jogviszonyát a

rektor által átruházott jogkörében a dékán megszünteti, illetve a hallgató kérelmére tanulmányait

költségtérítéses/önköltséges képzésben folytathatja, aki egy tárgy kreditjét nem szerzi meg, vagy a

tantervben előírt követelményt nem teljesíti négy tárgyfelvétel után.

Így van megfogalmazva de most nekem ez úgy jönn le hogy ha nem sikerül egy tárgy átraknak.

jún. 29. 23:53
 3/6 A kérdező kommentje:
De ez hülyeség nem ? Akkor sok hallgatót átraknának önköltségesre ha egy tárgyuk nem sikerült.
jún. 29. 23:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"...aki egy tárgy kreditjét nem szerzi meg, vagy a

tantervben előírt követelményt nem teljesíti NÉGY TÁRGYFELVÉTEL UTÁN".


Ha négyszer veszed fel ugyanazt a tárgyat és negyedszer sem sikerül. Ha rögtön átraknának ha egy tárgy nem sikerül, akkor mindenki költségtérítéses lenne.

jún. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
#4 Ha marad a Fidesz előbb utóbb ez lesz pedig, hogy csak annak lesz ingyenes akinek minden elsőre megvan.
jún. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es Köszönöm!
jún. 30. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!