Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » El lehet helyezkedni diplomás...

El lehet helyezkedni diplomás ápolóként diplomás bérért?

Figyelt kérdés
Sok helyen azt olvastam, hogy a diplomásokat okj-sként alkalmazzák ha van okj-jük, ha meg nincs fel sem veszik őket. Mennyire igaz ez?

jún. 26. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen helyeken olvastad?
jún. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Redditen leginkább, illetve beszéltem egy ápoló hallgatóval aki ugyanezt mondta.
jún. 26. 11:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez nem igaz. Lehet hogy piripóty falván ahol esélytelen a bérek kifizetése és elég csak az OKJ ott teljesen megállja a helyét.
jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Pesten el lehet helyezkedni. Én Pest vonzáskörzetében dolgozom Piripótyfalván egy pusztuló helyen, diplomás műszakos nővér már nincs, mindenki elment. Valamivel többet kerestek, emiatt gondolom ha jelentkezne is valaki nem szívesen vennék fel, mert ugyanarra a munkára jó a kevesebb bért igénylő is.

Anno volt is szájhúzás, hogy én diplomás vagyok miért pucolok szrt, ő diplomás szúrjon ő, meg minek keres többet ha ugyanazt csinálja... Eleve alig van nővér, nem jön ide diplomás, hogy 30 betegnek mindent egyedül csináljon.

jún. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mi számít Piripótyfalvának?

Megyeszékhelyen lenne aktuális (majd) nekem.

jún. 26. 18:05
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megyeszékhely szerintem változó. Egy interjúval nem vesztesz sokat, ott ez úgyis kiderül.
jún. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
79%
4# menne de a kórház nem fizetne, miért nem mondjátok az OSZINTET?!! De komolyan nonsense
jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván jönne, de nincs pénz és már nővért se nagyon vesznek fel, nyáron jönnek a tanulók, de hogy ősszel mi lesz... aki fiatal és befejezi az ápolóit az is egyből húz Pestre, maradtak a majdnem nyugdíjas nem megyek már sehova emberek, a kisgyerekesek akiknek közel van, meg akik eleve távolról járnak ide is.
jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!