Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szabad bölcsész diplomások...

Szabad bölcsész diplomások között van olyan aki eltudott helyezkedni ezen a területen?

Figyelt kérdés
Én elsős szabad bölcsész vagyok és kíváncsi lennék, hogy mit tudtatok kezdeni diploma után ezzel a szakkal...
2010. ápr. 26. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

rengeteg szabad bölcsész ismerősöm van (miskolci egyetem),de hogy elhelyezkedni ezzel senki nem tudott,a fix...

nagy része minimálbérért melozik,vagy munkanélküli

többiek meg más szakba kezdtek,egyik csoporttársam szabadbölcsészről jött hozánk műszakisnak...



te mi akarsz lenni?

2010. ápr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá h itt hagyom, de anyum nagyon azt akarja h ha már ezt elkezdtem akkor fejezzem is be, mert ő annak örülne ha diplomám lenne, pedig mondtam h ezzel nem nagyon fogok sokat érni, csak ha elmegyek tanárnak de gondolom már nekik is nehéz az elhelyezkedés. még nem tudom h mi lesz de ha folytatom akkor már szerintem érdemes lenne a 3 év után tanárképzésre menni. mikor jelentkeztem szerintem nem csak én de mások se tudták nagyon h mi lesz h lesz...
2010. ápr. 26. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

ohh mi a fa*szt vártatok? h majd ezzel a diplomával bejön az élet?

ezt akkor érdemes megcsinálni ha már van egy piacképes diplomád és dolgozol, aztán arcoskodni van kedved..

hál istennek h a sok hulladék munkanélküli vagy havi 60ert kidolgozza a belét:)

2010. ápr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne menj azért tanárnak, mert csak. Csak akkor, ha tanár akarsz lenni, tanítani akarsz.

Ne fejezd be csak anyu miatt, ha mást akarsz, csinálj mást. Ellenkező esetben később megbánod.

Amúgy nem gondolnám, hogy a bölcsészet olyanoknak való, akik "arcoskodni" akarnak. Ha ezt a kedves válaszoló így látja, lelke rajta, de valószínűleg semmit sem tud a bölcsészetről, meg arról, hogy például néha élvezetes valamit csak úgy tudni, akkor is, ha az nem "piacképes".

2010. ápr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!