Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mesterképzésre jelentkezés...

Mesterképzésre jelentkezés nem szakirányú diplomával, közben szakirányú végzettség záróvizsgázás.Felvire föltöltődik?

Figyelt kérdés

Kérdésem azokhoz irányul, akik mesterképzésre jelentkeztek nem szakirányú diplomával.


Szóval nem szakirányú diplomával (első diploma) jelentkeztem pénzügy mesterre. Viszont pénzügy-számvitel szakon (második diploma lesz) januárban megvolt az abszolutóriumom (minden dokumentumomat, amim volt akkor feltöltöttem), most záróvizsgázom. . Érdeklődtem az egyetemen, ahová jelentkeztem, hogy ezt még beszámolják-e, mivel diplomaosztó júliusban lesz. Azt sem tudom, hogy a közhiteles nyilvántártásba mikor töltődik fel ez az új adat.


Járt így még esetleg más is?



#FELVI #Szakirányú záróvizsga #közhiteles nyilvántartás feltöltés
jún. 13. 12:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!