Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ahoz hogy felvegyenek a...

Ahoz hogy felvegyenek a Fazekas Mihály Gimnáziumba elég kitűnőnek lennem vagy versenyeket is kéne nyernem?

Figyelt kérdés
Érdi vagyok, szerintetek megéri mindennap beutazni Pestre vagy inkább az érdi Vörösmarty Mihály Gimnáziumba jelentkezzek?
2010. okt. 30. 11:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igaza van a többieknek,szerintem ez a hozzászólás egyáltalán nem idevágóés nem is érdekel senkit:

"Lányom egy nagy erős vidéki általánosba jár(a megye egyik legjobb iskolája)rendszeresen komoly eredményeket ér el megyei és országos matematikai versenyeken már évek óta,és más tantárgyakból is.

Kitűnő bizonyítványa és a verseny eredményei alapján már 3.éve az iskola 2.legjobb tanulója.

Matek és az angol a kedvenc tantárgya.

Amúgy elsőtől fogva angolt agozatos osztályba jár,ami azzal is jár hogy minden nap van angol órájuk.

Osztály átlag tavaly év végén 4.65 volt(az iskolában a legjobb)10-ből 6gyerek kitűnő lett az osztályukban."

2010. nov. 13. 15:34
 12/13 anonim ***** válasza:
14%

Ha nem vennéd észre kedves kérdező csak egy valakinek nem tetszett és persze neked...

Bocsi!

Ha nem értitek hogy mit miért írtam....akkor az a Ti bajotok,nem az enyém!:D


Na csá!


További "mély" elmélkedést és szürke hétköznapokat kívánok nektek!


Szerintem Ti ne a Fazekas gimi-be gondolkodjatok,mert-most már tudom-el fogtok ott veszni!:DDD

2010. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az általános iskolával ne dicsekedj mert oda bárki be tudja íratni a gyerekét lehet direkt jobb jegyeket adnak nekik hogy meglegyen az átlag így nem nehéz kitűnőnek lenni
2010. dec. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!