Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ahoz hogy felvegyenek a...

Ahoz hogy felvegyenek a Fazekas Mihály Gimnáziumba elég kitűnőnek lennem vagy versenyeket is kéne nyernem?

Figyelt kérdés
Érdi vagyok, szerintetek megéri mindennap beutazni Pestre vagy inkább az érdi Vörösmarty Mihály Gimnáziumba jelentkezzek?
2010. okt. 30. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem a kitűnőtől függ, hisz egy gyengébb általánosban könnyű kitűnőnek lenni. Majd a felvételin eldől.
2010. okt. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

Sziasztok!


Engem az érdekelne hogy van-e kollégiuma.

Ha van mennyibe kerül havonta?

Mi alapján vesznek fel egy vidékit a gimnáziumba?


Lányom egy nagy erős vidéki általánosba jár(a megye egyik legjobb iskolája)rendszeresen komoly eredményeket ér el megyei és országos matematikai versenyeken már évek óta,és más tantárgyakból is.

Kitűnő bizonyítványa és a verseny eredményei alapján már 3.éve az iskola 2.legjobb tanulója.

Matek és az angol a kedvenc tantárgya.

Amúgy elsőtől fogva angolt agozatos osztályba jár,ami azzal is jár hogy minden nap van angol órájuk.

Osztály átlag tavaly év végén 4.65 volt(az iskolában a legjobb)10-ből 6gyerek kitűnő lett az osztályukban.

2010. nov. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

már megbocsáss, de ez mégis kit érdekel?

"Lányom egy nagy erős vidéki általánosba jár(a megye egyik legjobb iskolája)rendszeresen komoly eredményeket ér el megyei és országos matematikai versenyeken már évek óta,és más tantárgyakból is.

Kitűnő bizonyítványa és a verseny eredményei alapján már 3.éve az iskola 2.legjobb tanulója.

Matek és az angol a kedvenc tantárgya.

Amúgy elsőtől fogva angolt agozatos osztályba jár,ami azzal is jár hogy minden nap van angol órájuk.

Osztály átlag tavaly év végén 4.65 volt(az iskolában a legjobb)10-ből 6gyerek kitűnő lett az osztályukban."


Elhisszük, hogy szuper okos lányod van, de ettől mi nem leszünk boldogabbak, esetleg te.


A kérdésre: Ha most vagy nyolcadikos akkor már kár ezen agyalnod, mindjárt itt a felvételid, versenyek meg úgyis tavasszal vannak tudtommal nagyrészt. Egy jó írásbeli, aztán meg egy jó szóbeli (gondolom van)

2010. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia én a vmg-be járok:) meélyik általánosa jársz?:D Mi a neved kiv vagyok,h ki vagY:D írj privit és tájékoztatlak mindenről:) egy 9.es
2010. nov. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%

tegnap 20:22


Miért kell bunkónak lenned?

Irigy vagy?

Igen az vagy!!!!

Különben nem írnál ilyeneket.

Azért többen is kíváncsiak arra hogy mi alapján vesznek fel egy 8.osztályost a Fazekasba...figyelembe vesznek-e verseny eredményeket stb.


Na eltudom képzelni hogy milyen ember vagy...

Boldogtalan,irigy,önző és egy szürke senki!!!!:D


Tudod ez már legyen a Te bajod!:D


Különben a legegyszerűbb egy ottani tanárt vagy magát az igazgatót megkérdezni,akár személyesen is!:)

2010. nov. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

jézusmária...

Te írtál, ide nem vágó választ, aztán még felháborodik...

Nincs mire irigynek lennem, nincs gyerekem. Szimplán csak közöltem, hogy nem hinném bárki is kíváncsi lenne a te ömlengésedre a szuper lányodtól. Biztosan sokaknak van okos gyerekük mégsem fényezik őket mindenhol. Persze írhatnám, hogy pont te vagy a szürke meg mit tudjam én milyen, akinek nem adatott meg, hogy sikeres gyerekkora legyen, és a gyerekén keresztül próbálja meg elérni azokat a dolgokat, amit neki nem sikerült anno... de én nem vagyok ilyen, hogy ilyet írjak. Szóval talán először azon kellene elgondolkodnod, amit írtam már az előbb is.

2010. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7%
Mellékesen az előző üzenetedhez képest kiugró számú smiley-d, és felkiáltó jeleid száma kifejezetten egy tizenpár éves vitázó reakciója, aki így próbál "nem érdekel a véleményed, én vagyok az isten császár" látszatot kelteni, ami elég gáz. Elvégre van egy hetedikes, nyolcadikos lányod, legyen 12-14 éves, szülhetted mondjuk legalább 20-22 évesen, akkor már lehetsz több mint 30 éves, azért ennyi idősen már kicsit fejlettebb vitázókészséggel rendelkezhetnél.
2010. nov. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

Marha okosnak hiszed magad.....pedig nem vagy az.

Lehet hogy nincs gyereked,de attól még irigy vagy mert te fele ilyen jól nem tanultál.:)))

Különben semmi közöd hozzá hogy hány éves vagyok!!!:)))

Kötekedni jöttél csak ide.

Ugye?

2010. nov. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Ja különben sikeres és boldog ember vagyok!:-)

Buta és primitív embereknek nem születik nagyon okos gyereke!:)Na és persze foglalkozni is kell egy gyerekkel,nem csak etetni és ruházni.

2010. nov. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
nem mondanám, írtam építő jellegű hozzászólást is.
2010. nov. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!